Düzenli Evimiz & Hayatımız

günaydın,hayırlı sabahlar
bugün buralar serin gece yağmur yağdı
dün sabah baya uyumuşum 10:30 gibi kalktım kahvaltı yaptım tek başıma oğlum geç yattı kaldırmadım, eşimde işe gitti
sonra balkonu yıkadım çamaşır astım,evi süpürdüm komple, sildim , klozeti lavaboyu temizledim . kedinin tuvaletinide
markete gittim sirkem bitmiş onu aldım turşu yaptım, sonrada neler oldu anlatayımda biraz gülün
bi aile dostumuzun oğlunun nikahı varmış hafta içi davetiye atmıştı bana bende oğluma söyledim beraber gidelim diye maltepe kültür merkezindeymiş saat 5 te neyse ben hazırlandım biz gittik kalabalık oralar tabi ,orda ilgilenen kız vardı ona sordum bizimde nikah vardı hangi salonda acaba diye kız isim sordu bende söyledim listede yok bulamıyo bende davetiyeyi gösterdim kız baktı abla ayın 5 i dündü demesinmi ben şok tabi utandımda ,dışarı çıktım oğluma söyledim oda güldü nikah sahibinede mesaj attım böyle böyle oldu diye sonra aradı beni olsun sağlık olsun dedi

Hayırlı sabahlaaarrr
Sabah uyandık hemen bi abdest aldım.
@Bonus cuğumunn attığı zikir eşliğinde mutfağımı toplayıp akşam yemeğini hazırladım.
Nohut pişirdim.
Bugün bağda yufka yapcaz annemlerle belki geç geliriz diye hazır olsun dedim.
Yatakları topladım.
Kurutmada çamaşır vardı onları yerleştirdim.
Kurutmanın işini temizledim.
Annemleri bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…