Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bazi boyaların içindeki maddeler çok zararlı bebek için.

Tamm zararlıdır ama sürekli olan bir şey değil şimdiki doktorlar sigaraya bile bırakma stresi daha çok zararlı oluyor diye bırakmana gerek yok diyorlar :confused:

Kadın için çok önemli eski haline dönme çabası marmeladova marmeladova organik boyalar oluyormuş kullanmadım ama onlara bakabilirsin

Tamm zararlıdır ama sürekli olan bir şey değil şimdiki doktorlar sigaraya bile bırakma stresi daha çok zararlı oluyor diye bırakmana gerek yok diyorlar :confused:

Kadın için çok önemli eski haline dönme çabası marmeladova marmeladova organik boyalar oluyormuş kullanmadım ama onlara bakabilirsin
Üzerime sinmiş bir lohusalık var sanki hâlâ, onu atmak istiyorum her anlamda. 🌱

Evet benim de arkadaşa öyle dedi doktor sigaradan çok stresin zarar verir dedi. Arkadaş dokuz ay içti. Ama çocuk şimdi okul çağında sürekli nefes darlığı yaşıyor koah ilaçları da kullanıyor bazen.

Evet benim de arkadaşa öyle dedi doktor sigaradan çok stresin zarar verir dedi. Arkadaş dokuz az içti. Ama çocuk şimdi okul çağında sürekli nefes darlığı yaşıyor koah ilaçları da kullanıyor bazen.
Benim eski yan komşum çocuk doktoruydu, hamileliğinde balkonda sigara içerken görürdüm hep.

Evet benim de arkadaşa öyle dedi doktor sigaradan çok stresin zarar verir dedi. Arkadaş dokuz az içti. Ama çocuk şimdi okul çağında sürekli nefes darlığı yaşıyor koa ilaçları da kullanıyor bazen.

Ben bu görüşü doğru bulmuyorum zaten sigara ve boya aynı şey değil biri sürekli oluyor günde birkaç kere.
Beyazlar olmasa beklesin de beyaz varmış

Benim eski yan komşum çocuk doktoruydu, hamileliğinde balkonda sigara içerken görürdüm hep.
Bazi bağımlılıklar ve istekler diğer şeylerden daha baskın olabiliyor kim olursa olsun. Bir şey duymuştum gülmüştüm de hatta sigara bıraktırma seminerine konuşmacı olarak gelen adam ordan çıkıp ilk işi sigarasını
Yakmak olmuş . 😆
Yani denecek bazen çok şey var
Bazen de hiç bir şey dememek en iyisi😆

9 aylık olduğuna göre ek gıdaya gecmissindir boya sonrası ki gün sağım yapıp vermeyebilirsin sütünü açıcı kullanmadan doğal boya tercih etmelisin

X