Düzenli Evimiz & Hayatımız

benim kızım hamileyken boyatmadı doğumdan bi kaç ay sonra boyattı bebeğin çok mu küçük
9 buçuk aylık. İlk zamanlar ben de boyatmak istemedim zaten ama çok beyazım var artık. Zaten kızımla ilk aylarimiz çok zordu, yeni yeni cıvıldıyor. Onun bu zamanlarında birlikte dışarı çıkmak, biraz süslenip puslenip kendimi iyi hissetmek istiyorum açıkçası. Özledim de şıkşıkıdım olmayı vallahi.

Eklentiler

• IMG_8258.jpeg
    IMG_8258.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 8
9 buçuk aylık. İlk zamanlar ben de boyatmak istemedim zaten ama çok beyazım var artık. Zaten kızımla ilk aylarimiz çok zordu, yeni yeni cıvıldıyor. Onun bu zamanlarında birlikte dışarı çıkmak, biraz süslenip puslenip kendimi iyi hissetmek istiyorum açıkçası. Özledim de şıkşıkıdım olmayı vallahi.
oo nerdeyse yaşına gelmiş bişe olmaz boyat gitsin istersen bitkisel boya al onları daha iyi diyolar

Burada pek çok tecrübeli anne var. Bir sorum var.

Emziriyorum ve saçımı hamilelikten beri boyatmiyorum. Artık biraz kendime bakmak, iyi hissetmek istiyorum. Ama İstanbul'daki çocuk doktorumuz "emzirirken özellikle dip boyası önermiyoruz" dediği için tereddüt ediyorum. Esim birey de emzirme sürecinde bu cumleye istinaden istemiyor, (onu zaten ayrıca dövücem.😂) Ne yapmak mantıklı? Siz ne yapmıştınız?
Boya için sabırlı olmanı öneririm o zaman geçip gidecek . Cok mu beyazın var ?

Hic bitkisel kullanmadım, beyaz kapaması nasıl acaba🤔
kapatması nasıl bilmiyorum ama ben farmasinin diğer ürünlerini kullanıyorum memnunum üye olmuştum daha uyguna alıyorum güneş kremi, göz kalemi , pudra, parfüm, el ve yüz kremlerimi ordan alıyorum

Bugün uyumuyorum duyurulur 📢📣🔈🔊😒
Gece 1 de falan yattım. Sabah zor uyandım. Aklıma sen geldin çocuklar gitsin uyuyacağım dedim. Aşırı uykum vardı. Herkes evden gitti tam gözümü kapattım telefon çaldı açmadım sonra niye aradı acaba sorusu uykumu kaçırdı aradım. Ve yine uyuyamadım.
Uykunu bizim eve yollasan bir kaç gün misafir etsem olmaz mı 🤕

43 🙃
3 çocuğum var
Kızım Ankarada piskoloğ çalışıyor
Oğlum burda yanımda üniye gidiyor (hakla ilişkiler)
Kızım 8. Sınıf sınava hazırlanıyor doğal olarak bir sınav anasıyım 😂
Ooo çok şaşırdım yaaa

X