Düzenli Evimiz & Hayatımız

Buranın da meraklısı ben gibiyim ama yine de sorcam. Efser sen kaç yaşındasın
43
3 çocuğum var
Kızım Ankarada piskoloğ çalışıyor
Oğlum burda yanımda üniye gidiyor (hakla ilişkiler)
Kızım 8. Sınıf sınava hazırlanıyor doğal olarak bir sınav anasıyım

çok geçmiş olsun canım yavrunada ,sanada eve bi girdimi herkes oluyo sırayla Allah şifalar versin

Lorammmm bebeleri beraber büyüteceğiz
ay hamilemisin çokkk sevindim canım hadi gözünüz aydın sabah sabah ne kadar güzel bi haber böyle ,çok şükür
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin , hayırlı evlat olsun canım sağlıkla ,mutluklukla büyüsün inşallah grubun en büyüğü ben olduğuma göre anneanne oluyorum desenize bir sürü torun geliyo

Normal şartlarda Mart ablammm ama şubat diyor doktorumuz

Cinsiyetlerimizde iki kızçem gelecekmiş
ay canım ikizmi yerim ben onları buna ağladım valla sevinçten şuan Rabbim isteyen herkese nasip etsin
dikkat et fazla yorma kendini yakın olsak yardıma gelirdik kızlarla sırayla

Aman kendi hesabın doğru efserim. Benimki de 33 diyor 27 diyorum biz ne diyorsak o
Millet sorunca 44 diyorum sonra diyorum bu işte bir iş var dur hele deyip barmakları çıkarıyorum ula hani 44 düm
Ne kalmış diyor bide hele 43 alışam 44 geçerim diyorum
Kaynanama biri yaşını sorsa doğduğu seneyi söyler yaşını söylemezdi artık o taktiğimi uygulasam

Kaynanan da haa az şey değilmiş. eskiler evet öyle söylüyor mantıklı. bi düşündüm de 92 diyince küçük duruyormus mesela evet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…