Düzenli Evimiz & Hayatımız

Millet sorunca 44 diyorum sonra diyorum bu işte bir iş var dur hele deyip barmakları çıkarıyorum :süslü:ula hani 44 düm :KK67:
Ne kalmış diyor bide 🤓hele 43 alışam 44 geçerim diyorum 😂
Kaynanama biri yaşını sorsa doğduğu seneyi söyler yaşını söylemezdi artık o taktiğimi uygulasam 😂
Kaynanan tam ben 🤣ben de direk 88 liyim derim 🙈🤣

Cocuklarin 3u de bogaz agrisi ile uyandı. Yüzleri kaymış. Ben az oksurseler birine geçmesin diye yollamiyorum. Hastaa hasta o kadar çocuk gitmiş ki okula vebal yani tam düzeltiyorum bidaha başa sar 🤦‍♀️🤦‍♀️
çok geçmiş olsun lora okullar başladı çocuklar birbirlerine bulaştırıyo ,herkes düşünceli deilki o halde okula gönderiyolar

Millet sorunca 44 diyorum sonra diyorum bu işte bir iş var dur hele deyip barmakları çıkarıyorum :süslü:ula hani 44 düm :KK67:
Ne kalmış diyor bide 🤓hele 43 alışam 44 geçerim diyorum 😂
Kaynanama biri yaşını sorsa doğduğu seneyi söyler yaşını söylemezdi artık o taktiğimi uygulasam 😂
efser 81 li misin benim kardeşimde 81 li 43 yaşında benden 7 yaş küçük gerçekten insan belli bi yaştan sonra doğum günü gelsin istemiyo daha geçmiş yaşa alışamadan hop yeni yaş :110:

efser 81 li misin benim kardeşimde 81 li 43 yaşında benden 7 yaş küçük gerçekten insan belli bi yaştan sonra doğum günü gelsin istemiyo daha geçmiş yaşa alışamadan hop yeni yaş :110:
6 aralık 81 hemide son ay olduğu için çok arada kalıyorum😂 ben neyim şimdi diye 😂
Ben kendimi 27 de bırakdım bırak orda kalalım 😂

Neden büyük abla olmuyosun anaaaa hemen annane
olsun bonusum zaten gerçekten anneanneyim ne güzel burdaki bebeklerde torunum olsun tabi isterlerse :anne:
hep 3 veya 4 çocuğum olsun istemiştim nasip olmadı ama manevi bir sürü torunum olur ne güzel ( tabi anane olarak hediyelerini almakta şart ) :KK5:

X