Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kaynanan tam ben ben de direk 88 liyim derim

Cocuklarin 3u de bogaz agrisi ile uyandı. Yüzleri kaymış. Ben az oksurseler birine geçmesin diye yollamiyorum. Hastaa hasta o kadar çocuk gitmiş ki okula vebal yani tam düzeltiyorum bidaha başa sar
çok geçmiş olsun lora okullar başladı çocuklar birbirlerine bulaştırıyo ,herkes düşünceli deilki o halde okula gönderiyolar

efser 81 li misin benim kardeşimde 81 li 43 yaşında benden 7 yaş küçük gerçekten insan belli bi yaştan sonra doğum günü gelsin istemiyo daha geçmiş yaşa alışamadan hop yeni yaş

efser 81 li misin benim kardeşimde 81 li 43 yaşında benden 7 yaş küçük gerçekten insan belli bi yaştan sonra doğum günü gelsin istemiyo daha geçmiş yaşa alışamadan hop yeni yaş
6 aralık 81 hemide son ay olduğu için çok arada kalıyorum ben neyim şimdi diye
Ben kendimi 27 de bırakdım bırak orda kalalım

Neden büyük abla olmuyosun anaaaa hemen annane
olsun bonusum zaten gerçekten anneanneyim ne güzel burdaki bebeklerde torunum olsun tabi isterlerse
hep 3 veya 4 çocuğum olsun istemiştim nasip olmadı ama manevi bir sürü torunum olur ne güzel ( tabi anane olarak hediyelerini almakta şart )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…