Düzenli Evimiz & Hayatımız

Buranın da meraklısı ben gibiyim ama yine de sorcam. Efser sen kaç yaşındasın 😂
43 🙃
3 çocuğum var
Kızım Ankarada piskoloğ çalışıyor
Oğlum burda yanımda üniye gidiyor (hakla ilişkiler)
Kızım 8. Sınıf sınava hazırlanıyor doğal olarak bir sınav anasıyım 😂

Selamlar :hasta:
Dün gece oğlum sabaha kadar istifra etti. Defalarca.....
Sabah dr götürdük, tahlil,ilaç vs
çok şükür şimdi iyi.

Ben de hastayım, gribim.
Zaten ben 2 haftadır hastayım da, evdekiler de arada hasta olunca pek kendime fırsat gelmedi.
Bugun çöktüm artık.
Uyudum baya hastaneden beri.

Birazdan bi kalkayım güzel bir çorba yapıyım.

Bende havadisler böyle.
Herkes iyidir inşallah.
Yüzeysel baktım.
Hastalara şifa dilerim, bize de🤲🏼
Ev toplu, temiz, mutfak bile topladım,sonra daha zor olur diye.
Herkes hoşça kalsın 🌹
çok geçmiş olsun canım yavrunada ,sanada eve bi girdimi herkes oluyo sırayla Allah şifalar versin :KK43:

👋🏻

Eklentiler

• images (7).jpeg
    images (7).jpeg
    14,8 KB · Görüntüleme: 3
Lorammmm bebeleri beraber büyüteceğiz :KK60: :KK60: :anne: :anne: :KK53: :KK53: :KK53:
ay hamilemisin çokkk sevindim canım hadi gözünüz aydın sabah sabah ne kadar güzel bi haber böyle ,çok şükür
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin , hayırlı evlat olsun canım sağlıkla ,mutluklukla büyüsün inşallah :anneadayı::anne::nazar::KK200::emir_bebek::emir_bebek: grubun en büyüğü ben olduğuma göre anneanne oluyorum desenize bir sürü torun geliyo :halay::halay:

Normal şartlarda Mart ablammm ama şubat diyor doktorumuz :KK60: :emir_bebek:

Cinsiyetlerimizde iki kızçem gelecekmiş:anne::anne:
ay canım ikizmi yerim ben onları buna ağladım valla sevinçten şuan :spor::spor: Rabbim isteyen herkese nasip etsin
dikkat et fazla yorma kendini yakın olsak yardıma gelirdik kızlarla sırayla :KK49:

Aman kendi hesabın doğru efserim. Benimki de 33 diyor 27 diyorum biz ne diyorsak o 🤪
Millet sorunca 44 diyorum sonra diyorum bu işte bir iş var dur hele deyip barmakları çıkarıyorum :süslü:ula hani 44 düm :KK67:
Ne kalmış diyor bide 🤓hele 43 alışam 44 geçerim diyorum 😂
Kaynanama biri yaşını sorsa doğduğu seneyi söyler yaşını söylemezdi artık o taktiğimi uygulasam 😂

Millet sorunca 44 diyorum sonra diyorum bu işte bir iş var dur hele deyip barmakları çıkarıyorum :süslü:ula hani 44 düm :KK67:
Ne kalmış diyor bide 🤓hele 43 alışam 44 geçerim diyorum 😂
Kaynanama biri yaşını sorsa doğduğu seneyi söyler yaşını söylemezdi artık o taktiğimi uygulasam 😂
Kaynanan da haa az şey değilmiş.😂 eskiler evet öyle söylüyor mantıklı. bi düşündüm de 92 diyince küçük duruyormus mesela evet 🤣🤣

X