Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kahve de içmedim bugün yap da bende gelim içelim birlikte
Gel ipekçiğim
İpek isimini ayrı severim küçük kızım çocukken doktorculuk oynar bizi tedavi ederdi doktor hanım dediğimizde ben "doktor İpek" derdi
Bende kardeşin olsa adını sırf bu yüzden İpek koyardım diye aklımdan geçirirdim

Bence insan adının anlamını taşıyor. Ben ipek kadar ipek değilim ama ipek diye bir arkadaşım vardı adı gibi ipekti kimseyi kiramazdi naifti. Ondan esinlendim gerçekte olmasa da burda adım ipek olsun istedim

Hasta hasta dikkat et kendine bari
İyiyim Elhamdülillah şuan

Hastada olsan bazı sorumluluklar varya insanın belini büküyor. Gelme dediler ama benim içim rahat etmiyor.

Bazı huylarımdan, disiplinden vazgeçmeliyim diyorum ama yapamıyorum. Zamanı olan işler, vaktinde yapılmalı diye beynimde komut var her zaman

İşe geldim acil işlerim vardı. Onları yapmam lazım. Bir iki saate toparlarım inşaAllah

Bir kahve yaptım içiyorum, bir yandan da evrakları sıraya koyuyorum, acil olanları
kolay gelsin penyezcim , benimde öksürürken boğazımdan aşağısı yanıyo tahriş oldu herhalde işteyim mecburen

kolay gelsin penyezcim , benimde öksürürken boğazımdan aşağısı yanıyo tahriş oldu herhalde işteyim mecburen
Bende öksürük hapşırma vs.. yok abla
Dün anladım geliyor gelmekte olan dedim. hemen bütün eklemlerime viks sürüp acayip bir şekilde terledim. Çok şükür iyi geldi. Boğazlarım da iyi şuan.

Sanada kolay gelsin dikkat et kendine

iyi olmana sevindim canım
bende alıyım viks evde bulunsun iyi geliyosa bi daha olursam bende denerim.

Gelme demişler işte niye gidiyosun ya

Burun tıkanıklığına da iyi gelir mi canım ? Kızımın genelde tıkanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…