Düzenli Evimiz & Hayatımız

sedagaziantep27 gerçekten merak ettiğimden soruyorum böyle şeylerde nasıl sessiz kalıyorsun. 4 sene boyunca nasıl eşine annen baban şöyle demedin. Yemin ediyorum bende böyle olmak istiyorum çünkü susunca sevaba gireceğimi biliyorum ama duramıyorum. Bugün bile mesela bi konuda laf ettim eşime. Keşke etmeseydim dedim çünkü modumuz düşüyor. Ama duramıyorum ya nefret ediyorum bu huyumdan. Aklımdakini söylemezsem çatlıcam resmen

Bende söylemek istemiyorum ama o kadar kör oluyor ki annesi babasına karşı susamıyorum

Haklısın .
oda bendeki sabır .
İdare ediyorum.
Ee normalde de bi taraf sakin kalmalı .
iki tarafta gergin olursa her zaman döğüş çıkar.

Aman şu üç günlük dünya .
ondan kimseyide kırasım yok.
Bi varlar bi yoklar.
Öylede düşünüyorum

Susunca niye sevaba giriyoruz kız

Kavga ve hakaret etmedikten sonra bence söylenebilir ya çünkü insan ailesine karşı kör olabilir, herkes için geçerli bu. Ben onların söylediği bişeye kırıldıysam söylerim. Ama mesela çoğunlukla eşim beni anlar ve hak verir , ben de sakinleşirim. Diğer türlü içimde tutarsam bana çok yük olur ve kırgınlığım büyür.

Bi noktada haklısın ama kimse kırılmasın diye diye bi bakıyoruz ki biz paramparçayız .
Zaten bebek doğunca beni pek emri vaki yapıpta sıkça ellemezlerde.
Arada bi aşağı inip ziyaret yapıp bebeği severler .
Zaten 1 hafta annem yatılı kalacak.
Yanımda.
Ondan sonra yavaşça iyi olurum diye düşünüyorum.
İnşallah.

Bugün ne oldu bu erkeklere ya benimki de bi tuhaftı ne oldu canım anlatmak ister misin
El bileğim ağrıyor kazadan sonra baktırdım sorun yok ama tam geçmedi bugün onu söylüyordum evdeki misafir olan kişinin yanında kalbimi kırdı yalnız söylese sorun olmazdı birinin yanında beni eleştirmesi kırdı

Bende öyleydim maalesef 3 sene asla bişey demedim annesi o kadar laf saydı ona da demedim. Ama bi yerden sonra koptu bende bi patladım anası da duruldu eşime de diyorum artık her şeyi laf sokarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…