Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eşimle mutfak dolaplarını boşalttık içli dışlı silip yerleştirdik 🧿
Buzdolabını temizledim çektik altını süpürüp sildik 🧿
Ocak davlumbaz fırın mikro dalga sildim
Tezgah lavaboyu çamaşır suyuyla sildim
Yerleri süpürdüm sildim

Eşimle yaptığım şeylere nazar boncuğu koydum çünkü yoğun çalıştığı için pek yardım etmez böyle detaylı temizliğe 🧿🧿
Geçen oturdum ağlamaklı oldum nasıl silicem bu mutfak dolaplarını çok fazla demiştim üzülmüş olmalı ki bugün ben demeden mutfak dolaplarını silelim dedi 🤣🧿🧿🧿🧿

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi ben de toparladım yalandan bi süpürdüm köfte yaptım yeter

risa-babanne.gif

Yerleri süpürdüm sildim

Eşimle yaptığım şeylere nazar boncuğu koydum çünkü yoğun çalıştığı için pek yardım etmez böyle detaylı temizliğe 🧿🧿
Geçen oturdum ağlamaklı oldum nasıl silicem bu mutfak dolaplarını çok fazla demiştim üzülmüş olmalı ki bugün ben demeden mutfak dolaplarını silelim dedi 🤣🧿🧿🧿🧿

Maşallah de oku üfle kocana

56v_mC.gif

Yerleri süpürdüm sildim

Sana ve özellikle yardım eden eşine maşAllah diyorum 🤭
Kınayayım da başıma gelsin 😂

Sana ve özellikle yardım eden eşine maşAllah diyorum 🤭
Kınayayım da başıma gelsin 😂
4 yılda toplasan böyle 4 kez yardım etmiştir pek yardımcı olmaz çünkü haftada 1 gün evde oluyor oda genelde dışarı çıkardık bu hafta temizlik yaptık işte 🤣 haklıymışsın çok yorucu diyor bide 🤣

4 yılda toplasan böyle 4 kez yardım etmiştir pek yardımcı olmaz çünkü haftada 1 gün evde oluyor oda genelde dışarı çıkardık bu hafta temizlik yaptık işte 🤣 haklıymışsın çok yorucu diyor bide 🤣

Üzülerek mi iş yaptırcan bundan sonra bana gülme gelir

Aynı benim eşim de öyle haftada 1 gün evde
Tüm gün olan izninde
Ya dışarda oluyoruz.
Yada evde oluyoruz.
😀😃

evet eşyaları aldık geldik eve .
Epeysini sığdırtıp getirdik.
Şimdi yukardayız eşimde ailesine söylemiş .
gidip getirdik aldık diye.
onlarda hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın dediler.
Tşk ettim.
Babası benim annem ile babama moruklar nasıldı diye sordu . ( espride olsa hoş değil bence )
yüzüm düştü ister istemez böyle hal hatır mı sorulur.
Direk annenle baban napıyor diyebilirdi .
Yani bu kadar şu kırklık eşyalarına emek verip hazırladılar benimkiler.
Onlar da uzaktan izliyorlar zaten.
Tövbe deli mi ne

X