Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ama maalesef ki eski düzene hemen dönmen mümkün değil o yüzden döneyim diye çabalama. Üzülüyorsun. Biraz akışına bırak

Yeni taşındın ve küçük bebeğin var o yüzden olduğu kadar
Bak ben de düzenimi kuramadım halen en küçük 2 buçuk yaşında yardım edenim de var ama taşınma sonrası normal

Dimii. Belki giyerim diyip giymediğim çok şey var hele şu an hiç giyemiyorum. Bi gömleğim var mesela 8 yıldır askıda hiçte sevmem
Ben giyimimi değiştirdim taşırmadan çok önceydi ondan sonra birkaç kıyafet aldım daha öncekileri kızım ve kardeşime verdim kısa kol bir kaç elbisem var onları veremedim ama

Maşallah sübhanallah
Ben o kadar bittim ki ikinciyi yapabileceğimi hiç sanmıyorum.
Benim ilk iki çocuğumu büyütmem çok rahattı( aileler gece gündüz ilgilendi ) ona rağmen daha çocuk istemediğim hatta tamamen unuttuğum zamanda 7 sene sonra 3 ÇÜ spralle oldu dördüncü de olsun madem dedik bizse

Dimii. Belki giyerim diyip giymediğim çok şey var hele şu an hiç giyemiyorum. Bi gömleğim var mesela 8 yıldır askıda hiçte sevmem
8 yıldır askıda olandan ne bekliyorsun loramm Ne gibi bir bağınız oluştu da vedalaşamıyorsun

Abla inan bir bagim yokbisey bekleyemem yakismiyorda
Lâ hâvle
Bu hafta sana ödev veriyorum o gömlek ve yanına birşeyler daha koyup en az 5 parça, geri dönüşüm kutusuna bırakmak

Verdikten sonra da bize ne hissettiğini yazmak

Son düzenleme:
İyi aksamlar
Dün eve geldm kızımı anneme yolladm yavastan işlere devam. Mide yanmam çok oluyor olduğu kadar yapıyorum
balkonu yikadm
mutfak sandalyelerim demir attm balkona yikadm
Kızımın bebek arabasını , mama sandalyesini yikadm
E. Süpürgeleri yikadm
Sogan, patatesligi yikadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…