Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok yükleniyorsun boşuna üzüyorsun kendine daha ne yapacaksın ki?
Rabbim bizi ev düzenleme robotu diye mi yarattı sürekli bunu yapmakla yükümlü değiliz

Bence sen çok takıyorsun ya. Zaten küçücük bebeğin neden bu kadar yıpratıyorsun ki kendini. Bi 2sene ver kendine sonra düzenini oluşturacaksın zaten. Boşver yastık kılıfını şunu bunu. Ser koltuğa bir örtü kirlendikçe yıka tamam. Kendinden fazla bşy bekleme sonra yapamıyorum sanıyorsun

Yeni taşındık her yer her yerde. Hâlâ yerlesemedim. Ev gerçekten beni boğuyor. Azıcık bir şey yapmaya çalışıyorum, günlük işleri yapmaya çalışıyorum zaten bir iki şey yapsam kızımla kanguruda şükrediyorum.

Eşim yemek-utu-temizlik her şeyi yapıyor aylardır. Ama ben de ufaktan bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Yaptıkça onu da yapsam bunu da yapsam güzel olur diyorum ama ancak çamaşır bulaşık makinesi doldur boşalt yani. Bu.

Elim az iş yapınca her şeyi yapayım istiyorum galiba ya, anam ağlıyor zaten kızımı yere bıraksam paçamda beni al beni al. Aldım koluma, zaten bir şey yapmak mümkün değil. Bıraksam tek asla oynamıyor, yanında oturursam öyle o da azıcık işte. Her şeye ağlıyor aşırı mızmız da bir bebek, o da beni çok yoruyor. Kızıma yetiyorum zar zor çok şükür ama eski düzene geçmek de istiyor insanın gönlü.

Daha ne olsun istiyorsun mis gibi iş yapmışsın işte .
Evinde fazla eşyan mı var ? Özellikle boyut olarak küçük şeyler mesela ? O yüzden düzen kuramıyor olabilirsin.

Daha ne olsun istiyorsun mis gibi iş yapmışsın işte .
Evinde fazla eşyan mı var ? Özellikle boyut olarak küçük şeyler mesela ? O yüzden düzen kuramıyor olabilirsin.
Taşındık, yerlesemedim. Aksine çok az esyam var, eski evim küçüktü. Dolayısıyla pek esyam da yoktu. Şimdi koca evdeyim, her şey minyatür gibi kaldı

Bulaşık makinasını boşalttım
Dünden kalanlar vardı hepsini yerleştirdim
Tezgahı temizledim
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Yatak odasında eşyalar vardı orayı boşalttım
Süpürge yaptım
Çamaşırları astım
Dünden katladıklarımı yerleştirdim
Yemek yaptım
Koltuk örtülerini düzelttim

Taşındık, yerlesemedim. Aksine çok az esyam var, eski evim küçüktü. Dolayısıyla pek esyam da yoktu. Şimdi koca evdeyim, her şey minyatür gibi kaldı
Benim de mesela çok ıvır zıvır eşyam var. Onun dışında giymediğim kıyafetler bile var.O yüzden düzen sağlayamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…