Düzenli Evimiz & Hayatımız

👍🏻

Eklentiler

• IMG_20240915_142442.jpg
    IMG_20240915_142442.jpg
    186,4 KB · Görüntüleme: 22
Yeni taşındık her yer her yerde. Hâlâ yerlesemedim. Ev gerçekten beni boğuyor. Azıcık bir şey yapmaya çalışıyorum, günlük işleri yapmaya çalışıyorum zaten bir iki şey yapsam kızımla kanguruda şükrediyorum.

Eşim yemek-utu-temizlik her şeyi yapıyor aylardır. Ama ben de ufaktan bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Yaptıkça onu da yapsam bunu da yapsam güzel olur diyorum ama ancak çamaşır bulaşık makinesi doldur boşalt yani. Bu.

Elim az iş yapınca her şeyi yapayım istiyorum galiba ya, anam ağlıyor zaten kızımı yere bıraksam paçamda beni al beni al. Aldım koluma, zaten bir şey yapmak mümkün değil. Bıraksam tek asla oynamıyor, yanında oturursam öyle o da azıcık işte. Her şeye ağlıyor aşırı mızmız da bir bebek, o da beni çok yoruyor. Kızıma yetiyorum zar zor çok şükür ama eski düzene geçmek de istiyor insanın gönlü.
Ama maalesef ki eski düzene hemen dönmen mümkün değil o yüzden döneyim diye çabalama. Üzülüyorsun. Biraz akışına bırak

Yeni taşındık her yer her yerde. Hâlâ yerlesemedim. Ev gerçekten beni boğuyor. Azıcık bir şey yapmaya çalışıyorum, günlük işleri yapmaya çalışıyorum zaten bir iki şey yapsam kızımla kanguruda şükrediyorum.

Eşim yemek-utu-temizlik her şeyi yapıyor aylardır. Ama ben de ufaktan bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Yaptıkça onu da yapsam bunu da yapsam güzel olur diyorum ama ancak çamaşır bulaşık makinesi doldur boşalt yani. Bu.

Elim az iş yapınca her şeyi yapayım istiyorum galiba ya, anam ağlıyor zaten kızımı yere bıraksam paçamda beni al beni al. Aldım koluma, zaten bir şey yapmak mümkün değil. Bıraksam tek asla oynamıyor, yanında oturursam öyle o da azıcık işte. Her şeye ağlıyor aşırı mızmız da bir bebek, o da beni çok yoruyor. Kızıma yetiyorum zar zor çok şükür ama eski düzene geçmek de istiyor insanın gönlü.
Yeni taşındın ve küçük bebeğin var o yüzden olduğu kadar
Bak ben de düzenimi kuramadım halen en küçük 2 buçuk yaşında yardım edenim de var ama taşınma sonrası normal

Dimii. Belki giyerim diyip giymediğim çok şey var hele şu an hiç giyemiyorum. Bi gömleğim var mesela 8 yıldır askıda:KK70: hiçte sevmem🥲
Ben giyimimi değiştirdim taşırmadan çok önceydi ondan sonra birkaç kıyafet aldım daha öncekileri kızım ve kardeşime verdim kısa kol bir kaç elbisem var onları veremedim ama 🫠

Maşallah sübhanallah :nazar:
Ben o kadar bittim ki ikinciyi yapabileceğimi hiç sanmıyorum.
Benim ilk iki çocuğumu büyütmem çok rahattı( aileler gece gündüz ilgilendi ) ona rağmen daha çocuk istemediğim hatta tamamen unuttuğum zamanda 7 sene sonra 3 ÇÜ spralle oldu dördüncü de olsun madem dedik bizse 😅

Dimii. Belki giyerim diyip giymediğim çok şey var hele şu an hiç giyemiyorum. Bi gömleğim var mesela 8 yıldır askıda:KK70: hiçte sevmem🥲
8 yıldır askıda olandan ne bekliyorsun lorammo_O Ne gibi bir bağınız oluştu da vedalaşamıyorsun :KK56:

Abla inan bir bagim yokbisey bekleyemem yakismiyorda😂😂😂😂
:KK4: Lâ hâvle
Bu hafta sana ödev veriyorum o gömlek ve yanına birşeyler daha koyup en az 5 parça, geri dönüşüm kutusuna bırakmak :KK56:

Verdikten sonra da bize ne hissettiğini yazmak:KK60:

Son düzenleme:
İyi aksamlar 💕💕
Dün eve geldm kızımı anneme yolladm yavastan işlere devam. Mide yanmam çok oluyor olduğu kadar yapıyorum
🌱balkonu yikadm
🌱mutfak sandalyelerim demir attm balkona yikadm
🌱Kızımın bebek arabasını , mama sandalyesini yikadm
🌱E. Süpürgeleri yikadm
🌱Sogan, patatesligi yikadm

X