Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tamam şeker lafını bir daha kullanmayız daaa
Islak keki tuzla yapacaksın galiba
Yok abla şekerle ama kayınvalideme götürecem akşam çaya gidicez inşallah
Elim boş gönlüm hoş gitmiyim dedim
Dün Bonus saygıdeğer büyüğümden örnek almışım

Tabı misafirliğe gittiğim için bende orda tadına bakarım belkim

MAAŞAALLAH gönülüm hafizem ağzına yüreğine sağlık 4 cüzü bir günde mi okudun

Bende o hıza gelebilsem Rabbim bana ve isteyen herkese nasip eylesin aminnnn
Aminn abla inşallah bize de hakkıyla korumayı ve layık olmayı nasip etsin

Evet bir arkadaşımın yakını vefat etmiş defin edilene kadar okudum Rabbim kabul etsin bi cüz 20 dk ya biter en geç elhamdülillah

tatile gidip gelenler

tatile gidecekler...

kilo durumunuz nasıl öncesi ve sonrası yani ?

merak ediyorum, 2 hafta kontrolüm de olmayacak. carsambaları gıdıyordum malum. streslıyım, aynı lıste. zaten dısımden dolayı bıle lısteye uyamıyorum halen. ustune aıle ortamında bır tatıl. sahılde dondurma ve asıtlı ıcecekten uzak durmaya calısmak. :)))

Nasılda hamarat gelin

Darısı benim k.validemin başına hazıra koyduğum için 20 yıllık geliniyim, elimden bir tatlı yemek nasip olmadı daha

Oyyyy çiçeğimmm gülümmmm bizde seni özledik ablammmm iyiyiz şükür bıraktığın gibiyiz
Çok şükür pamuğum hepiniz çok çok iyi olun ben de özlemişim buraları gif atmayı
Benim de canım çok güzel temizlik çekiyor ama yoğunluğum var işlerimi bir düzelteyim gerekeni yaparız

Hafızlar cüzü nasıl okuyor ablamdam biliyorum penyezim
Yürüyen kuran onlar gıpta ediyorum yürekten öptüm hafize ablacığını

Aminn abla inşallah bize de hakkıyla korumayı ve layık olmayı nasip etsin

Evet bir arkadaşımın yakını vefat etmiş defin edilene kadar okudum Rabbim kabul etsin bi cüz 20 dk ya biter en geç elhamdülillah
Aminnnn Aminnnn hafizem
Elhamdülillah ne güzel gönülüm

ben 1 cüzü ancak 45 dk da okuyorum. Harfler, uzatmalar, mahreç dikkat etmeye çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…