Düzenli Evimiz & Hayatımız

dişçi moralimi bozdu cocuk azarlar gıbı azarlayan bır yaslı adam. esımın 20 senelık doktoru. tatlı sert ogretmenler gıbı talımatlar, azarlar.

fena gerdi adam beni, ustelık dıs etı duzelsın ekım de gel oyle dolguyu yapacagım dıyıp dolguyu da yapmadı

4.000 tl zam yapmıslar. %10 delırecek gıbı oldum duyunca, dun tam dıscıye cıkmadan.

cok demoralıze oldum, dıslerım bıle cok sık, cok dar. tedavı zor oluyor, diş arası fırcası bıle zor gırıyor

esımle gecmıs ve guncel yasadıklarım, bu olanlar, ısyerımdekı bazı arkadasların gereksız mobbınglerı... sanırım yıprandım baya

baya baya turdum agladım dıscıden cıkınca. eve gelınce asırı bır uyku oldu sankı bırden. ve sızdım resmen. ki ben cok zor uyurum normalde. ustumu bıle degıstırmedeni yemek yemeden uyudum. 2 de uyandım. dıslerıme bakım yaptım ve tekrar uyudum.

bugun de bıraz ders, bıraz ıs planım var, erken cıkıp sınava gırecegım okula falan gıdecegım.

aksam da yemegım yok utum bırıktı derken ıslerım var.

valla evlılık boyle mı bence degıl

cunku ılk evlılıgımde benzer ıs hayatı vs vardı ama boyle beklentıler asırı degıldı kahvaştı yapsak da oluyordu. tek cesıt de oluyordu.

sımdı kı esım resmen 5 kısılık aılenın sofrasını bekleyen bırı.

yanı erkeklerın bellı ortak ozellıklerı yanı zorlukları var tamam. ama yetıstırılme tarzı, empatı yetenegı, yaş , karakter ile bir evlılıgın zorlukları da kolaylıkları da degısıyor. sen calısıyorsun bu kez ben yemek yapayım dıyen koca da var, eee calısıyorsun ama kadın yemegı yapmalı dıyen koca da var.

25 yasında evlendım, ılk evlılıkte. unıversıte kendı basıma ogrendıgım bır kac yemegı yaptım ama en zor mısafırlerı agırlayacak duruma da geldım. hatta son donemde, emınım uc cocuklu ve ev hanımı olan bır anneden daha duzenlı, sıstemlı, hem de saglıklı, hem de kendım bunları yıyemezken, evde yemegı olan bır kadın oldum.

ama genel olarak erkek annelerinin cocuklarına verdiği ya da vermediği şeylerin ceremesini çekiyoruz aslında biz, ilişkinin içerisindeki her olayda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…