Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende

Sabah evden çıkmadan, rutin işlerimi yaptım
ofisteki, sabah rutin işlerimi bitirdim
Ofis sakindi, manevi saat yaptım ( Yasin ve necm suresini okudum necm suresinin mealini de okudum )

Şimdi çay molası verdim

Bereketli huzurlu sağlıklı bir gün geçirmemiz duası ve umuduyla

Günaydın hayırlı sabahlar,
Biz dün gece döndük ordu dan bolu da tüneller bakımdaymış kapalıydı, normal eski yoldan geldi otobüs ordada trafik vardı 23:30 gibi indik sabah 10 da bitmiştik, uzun yol çok zor oluyo bütün kemiklerim birbirine girdi, ama kV dem çok mutlu ooldu, en azından onun gönlü oldu
Sabah zor kalktım yataktan makineye çamaşır attım onlar yıkanıyo bende kahvaltı yapıyorum, oğlum yatıyo hala eşim işte işlerimi bitirince bizim köye gıdıcez inşallah bugün

ah çok sevindim iyi olmana.

mesajı geç gördüm kusura bakma.

Allahım daim etsin tüm güzel hislerini inşallah

Kalkınca cilt temizliği yaptım
Serumlarımı kremlerimi sürdüm sıcaktan ara vermiştim akşam konuşunca bi dürttüm kendimi.

10 litre suyla çiçeklerimi suladım ilaçladım.

Ve yayıldım oturdum
Cilt bakımına gitmem lazım bu ara öyle evde yapmakla olmuyacak sadece yıkıyorum siyah notların temizlenmesi lazım

umarım sizin de gönlünüz olur yaptığınız herşeyden

ben artık öyle bakıyorum hayata. farkettim ki; herkesin gönlü olsun herkes mutlu olsun derken; aman kimse üzülmesin kimsenin huzuru kaçmasın. bu sayede benim de kaçmaz derken... kendimdeki herşeyi kaçırmışım beden sağlığı, huzur, mutluluk, ruh sağlığı.

ama köy hayatı huzur vereceğinden size huzurlu keyifli bir tatil diliyorum kendinize iyi bakın ben de mobil program indirip size haftasonundan itibaren yazacağım, pazar tatile çıkış günüm olduğundan.

sevgiler

Cilt bakımına gitmem lazım bu ara öyle evde yapmakla olmuyacak sadece yıkıyorum siyah notların temizlenmesi lazım

Bi tane salisilik asitli tonik
Bir de kil maskesi
Ve yağ bazlı temizleyici

Siyah noktalara birebir. Gözenekler genişse sıkılaştırmak için de bir şey kullanırsan siyah noktalar dolamıyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…