Düzenli Evimiz & Hayatımız

Başınız sağ olsun abla Allah rahmet eylesin

Allah yardımcın olsun canım Daha çok yıpranmadan istediğin gibi sonuçlansın inşallah

Bıraktığın gibi herşey
bol bol şu içip ter atıyoruz
Hava o kadar sıcak ki bu havalar da da kilo veremiyorsak ben bisey demiyorum özellikle kendime
Ayy çok teşekkür ederim canım Aminn
Yarısı bitti elhamdülillah annemlerde olduğum için güzel geçiyor oğlum biraz fazla özlüyor çok belli eden bi tip de değil yani 3 yaşında gururlu bi çocuk acayip
Evet abla çok yoğun geçiyor her gün tam gireyim diyorum bisey çıkıyor:)

Allahim kolaylık versin bu sıcak günlerde çalışan herkese

Bende gidiyorum yememe de dikkat ediyorum ama bakalım.insqllah etki eder abla

Abla başınız sağolsun artık yaşıtlarımızı duyar olduk çok üzücü

Başınız sağ olsun abla Allah rahmet eylesin

papatyamm abla başınız sagolsun Allah rahmet eylesin Allah geri de kalanlara sabır versin ani ölüm çok zor

Abla başınız sağolsun artık yaşıtlarımızı duyar olduk çok üzücü
Allah razı olsun kızlar genç ölümleri çok sıklaştı bu aralar, ve genelde kalp krizi ve beyin kanaması pıhtı atması

Başınız sağolsun
Allah kalanlara sabır versin inşallah

Başınız sağolsun

Allah rahmet eylesin başınız sağolsun Rabbim kalanlara sabır güç versin
Genc yaşta kalp krizi ölümleri çok duyar olduk

Başınız sağolsun ablacim çok üzüldüm Rabbim sabır versin mekanı cennet olsun inşallah
Allah razı olsun kızlar, amin mekanı cennet olsun ,

Herkese merhaba belki lazım olur diye ve ben fazla bilgi bulamadim diye bartholin kisti ameliyatımın sürecini paylaşmak istedim kist büyüdüğü apse ve enfekte olduğu için doktor iğne ile bosalatablrz ama tekrarlar ameliyat ile ksiti almak daha mantıklı olur dedi bende kabul ettim gerekli tetkiklerden sonra sabah aç karna hastaneye yatış yapıldı spinal anestezi ile yapılacaktı ameliyathanede baya panik yaptım spinal iptal oldu sonrasından bel ağrım çok oluyor diye de dile getirdim genel damardan bir iğne verildi uyutular uyandigimda muhtis bir sızı ve yanma hissiyle uyandım hemen ağrı kesiici serum yapıldı ameliyathaenin bekleme salonunda sonra odaya Alındim Dr kisti aldığını içten dikiş atigini en dış kismada spanc yaptığını söyledi spanc(sargı bezleri ile yarayı iyice bastırmak kanama onmelme amaçlı) hava sıcakti hastane odasida klima devreye girmedigi için sıcaktan terliyince ağrım dahada artiyordu yanma oluyordu yani bir gece hastanede kaldım o süreçte serumlar yapıldı ve buz kompresi ödemi azaltmak için bende agriyida azaltiyordu bir gece hastanede yattık ertesi gün öğlen gibi çıktım ilk 3 gün çok zorlandım ağrım vardı yani dikisler sızlıyordu evde ağrı kesici antibiyotik ve pansumana devam yara açık bir şekilde bu gün 5.gunum kntlre gttim çok şükür herşey yolunda evdeki tedaviye aynen devam dedi diksiler daha duruyor ağrı bir miktar azalmış kaşıntı başlamıştır bu sefer oda normal dedi leke şeklinde kanmama akıntı var oda normal dedi şimdilik bu kadar

gelmiş geçmiş olsun canım ,çok şükür atlatmışsın

Çok geçmiş olsun RABBİM tez vakitte kalıcı şifa versin

Bununla ilgili konu açabilirsin istersen dediğin gibi aynı durumda olan varsa yardımcı olmak için bilgi için

@saricivci arkadaşım seni tanıyor muyum emin değilim işim değişikliği mi yoksa ben yokken aktif olan bi arkadas misin acaba ?
Ben de tam hatırlayamadım sanırım birbirimize denk gelmedik hiç isim değişikliği yapmadım cunku.
Memnun oldum
Rabbim sıkıntılarını gidersin en kolay şekilde çözüme ulaşır inşallah
Hepinize çok teşekkür ederim sağ olun Allah razı olsun
Dava bitti. Sadece bikac mal muallakta kaldı onu da bikac ay sonra halledilecek karşı taraf yine cirkinlesebilir ama en azından artık kurtuldum o cehennemden şükürler olsun. Gerisini Allaha havale ediyorum isterse bi kuruş vermesin elbet vardır bi yerde benim de rızkım.

Rızkı veren Rabbim darda bırakmasın seni, evladını ve cümlemizi. Yolunuz bahtınız açık olsun. Yüreği geniş temiz ve iyi insanlara denk gelesiniz inşaAllah civcivim

Rızkı veren Rabbim darda bırakmasın seni, evladını ve cümlemizi. Yolunuz bahtınız açık olsun. Yüreği geniş temiz ve iyi insanlara denk gelesiniz inşaAllah civcivim
Amin amin canım çok sağ ol hayat işte her sey geliyo insanın başına bundan sonrası güzel olsun kızımla inşallah

Kuzum herşey hayrına olsun
Rabbim kızınla sana en bereketli güzel kapıları açsın
Yeterki Sağlık olsun gerisi her şekilde hal olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…