Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kolay gelsin abla
Misafir sevdiğin birileri olunca insan seve seve yapıyor temizlik hazırlık
aynen canım , zaten misafiri çok severim bide sevdiğim kişiler olunca daha bi güzel oluyo
vaktim olsada hep misafirlerim gelse yesek içsek sohpet etsek bayılırım.
çok teşekkürler , kahvaltı ve yemek planımıda yaptım çok şükür,
kahvaltı için kuru yufkadan kıymalı börek yapıcam inşallah
haşlanmış yumurta, sucuk, zeytin siyah ,yeşil beyaz peynir, kaşar peynir, reçel ,bal , tereyağ, domates salatalık,patates kızartması simit aldırırım . yeterli herhalde aklınıza gelen bişe olursa fikirlere açığım

akşam yemeğinede ,
bizim burda pazarda kuru fasulyenin tazesi var badala fasulyesi deniyo çok güzel ondan yaparım diyorum.
yanına pilav, sulu köfte çorbası, kuru dolma düşünüyorum.
domates salatası , yoğurtlu semizotu salatası , karpuz olur

hee tatlıyı unuttum ; bardaklara şöyle magnolya gibi bi tatlı yapıcam güzel oluyo

kızlar ben geçen sene temmuzdan beri adet olmuyodum,
doktor artık menapoza giriyosun dedi, kurban bayramında çok az 2 gün oldum,
bugünde sabah namaza kalktım zaten her zaman uyanamıyorum, yine olmuşum
gerçi olmama sevindim, çünkü insan rahatlıyo bunu sürekli olurken anlamıyosun ama kesilmeye başlayınca ,
rahatsızlık veriyo çok şükür ateş basması falan olmadı bende sadece ilk 3 -4 ay karnımda adet olucakmışım gibi şişkinlik yaptı oda beni rahatsız etti olup rahatlıyamadım. dicem oki adet olanlar bıkmayın gerçekten kadın için çok önemli bişe
eczacı bana keşke 60 yaşına kadar kadınlar adet olsa demişti, çünkü menapoza girince 5 yıl sonra kemik erimeleri başlıyomuş

Mutfağı topladım sürünerek bi taraftan küçük ders veriyor.
Büyük süpürmeye yardım etti yerdeki bi iki yeri sildik bitti dedim kızım koy kendine de çay oturalım.

Önüme kızartma malzemesi aldım başladım doğramaya çamaşır makinesi öttü sinirli bi gülme geldi bana dedim evin her yerinden iş akıyor
Sen misin gülen kolum değdi fincanım düştü kırıldı temizlenen her yer cam oldu daha da ağzımı açmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…