Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kolay gelsin abla yorma o kadar kendini
Eve yatılı misafir yaz günü hariç her daim gelsin düşüncesindeyim ben. Yazın çok zorlanıyorum
Bayan bayana olunca sıkıntı yok her daim kapım açık

Kolay gelsin abla yorma o kadar kendini
Eve yatılı misafir yaz günü hariç her daim gelsin düşüncesindeyim ben. Yazın çok zorlanıyorum
Bayan bayana olunca sıkıntı yok her daim kapım açık
sağolasın penyezim,
evet yatılı zor oluyo bide yazın ama idare edicez dayımın oğlu eşi ve çocukları gelicekler,yeni evimize ilk defa çok güzel ağırlamam lazım çok severim eşide çok iyidir. biz gidince oda çok güzel ağırlar bide çok titizdir. o yüzden biraz derin temizlik yapmam lazım cumartesi günü tam gün izin almaya çalışıcam. ev hediyesi ne istersin neyin eksik diye sordular.
işte kahve makinesi,çay makinesi falan bende onlar var dedim.ozaman blender istermisin deyince bende olur dedim.zaten
eskimişti değiştirmek istiyodum. isabet oldu

Kolay gelsin abla
Misafir sevdiğin birileri olunca insan seve seve yapıyor temizlik hazırlık

4 te yattım uyuyamadım
Sabah sağlık ocağına gittim ilaç verdi 3 güne keser dedi inşallah iyi gelir. Sende dikkat et kendine geçmiş olsun
Bende de öksürük bitmedi bol bol sıvı tüketiyorum, birde akşam yatarken boğazıma vikis sürüp tülbent bağlıyorum. Iyi geliyor sende dene istersen.

Ayy haberde gördüm bonus sizin oradaki nem ne öyle

EN çok karadeniz kıyıları deniyor ama marmara kıyısını unutuyolar denize yakınız biz de tek şansımız üst kat oluşu bir tık esinti olabiliyor.
Ama dün akşam ceyran falan yaptıramadık vantilatörler çalıştı hep gece boyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…