Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi geceler, bu akşam yemekten sonra çaya sahile gittik, güzeldi serindi, eve gelince çantaları boşalttım makineye dizdim. Namaz kıldım, telefon çaldı dayımın oğlu arıyo açtım. Hafta sonu sana kahvaltı ya gelicez, müsaitseniz dediler. Pazartesi de tatil ya yatılı gelecekler, 2 tanede kızları var büyükler, beni şimdiden stres sardı. Yarın akşamdan yavaştan temizliğe başlamam lazım, hem kahvaltı hem akşam yemeği düşünmem lazım bide tatlı tabi 🧐 en iyisi cumartesi öğlen izin alıyım eve geliyim ben

Günaydın 💙💜🌻🌸

20240710_074135.jpg

Herkese hayırlı sabahlar nasılsınız 🌸🎈🌸🎈
Uzun zaman oldu 🥲
Herkes iyidir inşallah 🤲🏻
Eşim askerde ben annemdeyim günlerim yoğun geçiyor genel manada telefondan uzaklaştım o yüzden burayada pek giremiyorum 🫠

Bu 1 ayı değerlendirmek adına spora yazıldım geçen hafta her gün gittim
Bu hafta da pazartesi den beri geliyorum şuan yürüme bandından yazıyorum inşallah hedef kilom olan çok sevgili 55 kg ulaşırım 🥲🤲🏻

Herkese hayırlı sabahlar nasılsınız 🌸🎈🌸🎈
Uzun zaman oldu 🥲
Herkes iyidir inşallah 🤲🏻
Eşim askerde ben annemdeyim günlerim yoğun geçiyor genel manada telefondan uzaklaştım o yüzden burayada pek giremiyorum 🫠

Bu 1 ayı değerlendirmek adına spora yazıldım geçen hafta her gün gittim
Bu hafta da pazartesi den beri geliyorum şuan yürüme bandından yazıyorum inşallah hedef kilom olan çok sevgili 55 kg ulaşırım 🥲🤲🏻
Ben de seni soracaktim dün aklıma geldin demek asker yolu gözlüyorsun😍 Allah kavuştursun gönül ne kadar kaldı ❤️
Evliyken çok zor asker beklemek benim eşim de yeni evlendigimizde gitmişti duyan da 1 sene gitti zannedecek 🤣 1 ay gitmişti ama bana 1 seneydi valla

X