Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben artık dayanamıyorum ya evde ders çalışamıyorum kalkıp kalkıp bir yerleri temizlemeye çalışıyorum ama ufak ufak da olmuyor toptan girmek lazım ya dersi bırakacaktım ya evi evi bırakmayı tercih ettim 😅
En iyisini yapmışsın sınavdan sonra oda oda temizlemeye başlarsın kafanda rahat olur

Ben artık dayanamıyorum ya evde ders çalışamıyorum kalkıp kalkıp bir yerleri temizlemeye çalışıyorum ama ufak ufak da olmuyor toptan girmek lazım ya dersi bırakacaktım ya evi evi bırakmayı tercih ettim 😅
İyi yapmışsın ben de olsam evi bırakırdım😅 sınavın da isteğin gibi geçer inşallah 🤲

Aslında dağınıklık açısından öyle aşırı dağınık olduğunu söyleyemem dolap içlerini temiz tutmaya çalıştım ama fayanslar kapılar pencereler dolaplar perdeler halılar her şey bana çok kirli geliyor
O zaman halıları yıkamaya göndererek başlayabilirsin ilk olarak

Bu grup bana çok şey katmıştı aslında çok düzenli olmayı günlük rutinleri oluşturmayı öğrendim
E o zaman işin kolay :KK5:
Hayırlısıyla sınavın bitsin, iş planı yaparsın, oda oda dip köşe girişirsin

Halıları göndermekle başlarsın
Sonra balkon varsa orayı temizle ki yorgan battaniye havalandırırsın

Devamında seni çok yormayacak odadan başla bir günde bitsin ki, sonrası için enerji ve motivasyon gelsin

Şimdiden kolay gelsin :super:

E o zaman işin kolay :KK5:
Hayırlısıyla sınavın bitsin, iş planı yaparsın, oda oda dip köşe girişirsin

Halıları göndermekle başlarsın
Sonra balkon varsa orayı temizle ki yorgan battaniye havalandırırsın

Devamında seni çok yormayacak odadan başla bir günde bitsin ki, sonrası için enerji ve motivasyon gelsin

Şimdiden kolay gelsin :super:
Şiir gibi 🤗

X