Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canımm Bonusum♥️♥️🧸🧸
Tinnoş şu sıra biraz düşünceli ve mutsuz dualara sarıldım
Rabbim banada bu evlat yolunda kolaylıklar versin ummadık mucizeler yollasın aminnn🤲🏻🥺
Allah gönlünün dileğini versin canımm.
Hayrılı müjdeli haberler verdiğin günü bekliyoruz.
Dualarımızdasın inşallah ❤️

canım inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız. tedavimi görüyosun bilmediğim için soruyorum.

Allahim bütün yollarını açsın canım tez vakitte güzel haberler alasın şu mübarek günde insallah amiinn🤲❤️

Allah gönlünün dileğini versin canımm.
Hayrılı müjdeli haberler verdiğin günü bekliyoruz.
Dualarımızdasın inşallah ❤️

Rabbim gönlünde olanı hayır ettsin en yakın zamanda versin 🤲🏻

Canlarımm ALLAH razı olsunnnn
Rabbim kabul eylesin biliyorum ki herşeyin vakti saati var.O zamana kadar Rabbim güç sabır versin.
Bir gün o haberle geleceğim.Nazlı civcivim zarif hasretim benimle diye:cry::cry::emir_bebek:♥️

Canımm Bonusum♥️♥️🧸🧸
Tinnoş şu sıra biraz düşünceli ve mutsuz dualara sarıldım
Rabbim banada bu evlat yolunda kolaylıklar versin ummadık mucizeler yollasın aminnn🤲🏻🥺
Ablacım burası geçici dünya, hepimizin bir imtihanı var. olanın da olmayanın da imtihanı ağır.
Rabbim cümlemizin imtihanını kolay eylesin🤲🏻

:anne:her daim duamdasın çiçeğimm sabırla beklediğin zarif hasretine:emir_bebek: tez günde hayırlısıyla kolaylıkla kavuşmanı Rabbim nasip eylesin aminnnn🤲🏻

Ablacım burası geçici dünya, hepimizin bir imtihanı var. olanın da olmayanın da imtihanı ağır.
Rabbim cümlemizin imtihanını kolay eylesin🤲🏻

:anne:her daim duamdasın çiçeğimm sabırla beklediğin zarif hasretine:emir_bebek: tez günde hayırlısıyla kolaylıkla kavuşmanı Rabbim nasip eylesin aminnnn🤲🏻
Canımm pamuğummm aminnn aminnn
Rabbim bu imtihani verdiyse bunun da bir mükafatını gizlemiştir ablam♥️♥️🤲🏻🌸🌸

Ah bilmez miyim pamuğummm yürektenn kocaman aminnn aminnn🌺🌺🌸🌸😘😘🐣🐣
Canıımm en güzel zamanda gelsin inşallah 🙏🏼 😍😍
Aminn hayalimmm isteyen dileyen herkese Rabbim nasip eylesin amin💕🐣🥰

Allah rahmet eylesin başınız sağolsun canım sabırlar diliyorum 🤲🏻

Ne diyor Rabbim "ben hüzünlü kalplerdeyim" bazı acıların tarifi yok :KK43: Rabbim acılarımızın, ilacını bulmayı nasip eylesin. Sabreden, şükreden, tevekkül edip mükafatını Allah tan bekleyen kullardan olalım İnşaAllah🤲🏻
Acının ilacı. Hoşuma gitti bu laf 🤲🌹
başın sağolsun canım Allah rahmet eylesin sabırlar versin :KK43:
Allah razı olsun abla
Başın sağolsun Rabbim mekanı cennet eylesin 😔
Allah razı olsun canım

X