Düzenli Evimiz & Hayatımız

a082-gif.1318792
Tamam tamam dövmen orası pehhh pis kaka

Rahatsiz zaten abi🤣🤣

KurkmantoluS KurkmantoluS sen napıyosun sero nasılsın?
Ananem vefat etti bonus. Metoşdan önce onun için kaygılanıyordum ya ölürse falan diye. Bir anda metem hasta oldu.

Şimdi üzgünüm ama anlam veremiyorum neye üzgünüm. Ananeme mi yoksa hala meteye mi bugün ki hüznümde.

İnşallah diyorum orda göz kulak olur meteme. Onunda bi oğlu vefat etmiş bebekken. 3ü bir olurlar belki.

😥😥

Ananem vefat etti bonus. Metoşdan önce onun için kaygılanıyordum ya ölürse falan diye. Bir anda metem hasta oldu.

Şimdi üzgünüm ama anlam veremiyorum neye üzgünüm. Ananeme mi yoksa hala meteye mi bugün ki hüznümde.

İnşallah diyorum orda göz kulak olur meteme. Onunda bi oğlu vefat etmiş bebekken. 3ü bir olurlar belki.

😥😥
Basın sağ olsun Rabbim mekanını cennet eylesin yattığı yer nur olsun

Mete cennette canım benim o tutmustur ananenin elinden o göz kulak olur bide çocuğu onlar cennetin gülleri serifecim🤲🌺🌹

aysen- aysen- nasılsın ayşen doğum ne zaman?
Ablacim iyiyim çok şükür sen nasılsın 🌸
Son gün 23ü ama artık her an gelebilir gibi 36. Haftadayim bekliyoruz bakalım ❤️

Ben de dün yazacak oldum buraya beğene beğene geliyordum. Zannediyorum ki 2 3 sayfa var 13 sayfadan fazla varmış nasil bi göz varsa bende de sonra pilim bitti okuyamadım bi yerden sonrasini uyumuşum 🤣🤣

Ayağı kesilmişte Şubat ayında. Ondan önce de zaten ayağa kalkamıyordu yatıyordu hep. Bana da oğlanı getirde şurda dolansın hoşuma gidiyor derdi. Sorf gönlü olsun diye giderdim metede dolaşıp dururdu evin için ananem de onu izlerdi.
😔

Basın sağ olsun Rabbim mekanını cennet eylesin yattığı yer nur olsun

Mete cennette canım benim o tutmustur ananenin elinden o göz kulak olur bide çocuğu onlar cennetin gülleri serifecim🤲🌺🌹
İnşallah pare. Hepsini bir görsem bi rüyamda

😥😥

Ah üst üste gelmiş başınız sağolsun canım Allah sabır versin sizlere annaneler çok kıymetli çok etkileniyor insan.
Çok üzüldün sero zor şeyler geçirdin acın katlanmış bir kez daha.
Her acılı durum da insanın kendi yaşadığı bir kez daha canlanıyor yeni olana üzülsen de bu da gerçek.

Teyze Meteyi bildi mi?

😥😥
Başınız sağolsun çok üzüldüm mekanı cennet olsun inşallah güzel kardeşim Allahim dayanma gücü versin sizlere 🤲

Ah üst üste gelmiş başınız sağolsun canım Allah sabır versin sizlere annaneler çok kıymetli çok etkileniyor insan.
Çok üzüldün sero zor şeyler geçirdin acın katlanmış bir kez daha.
Her acılı durum da insanın kendi yaşadığı bir kez daha canlanıyor yeni olana üzülsen de bu da gerçek.

Teyze Meteyi bildi mi?
Beni her gördüğünde sordu hastanede dedim. Seni görünce kucağına atlamıyor mu nasıl bırakıyorsun orda diyordu. Uyuyor anane diyordum.

Vefat ettikten sonra ben diyemedim annemler demişler sorma artık şerifeye diye. Geçen en son bayramda dedi ki. Kızım dilim varmıyor ama başın sağolsun çok zor bilirim benimde bi tane çocuğum öldü dedi:KK43: bişey diyemedim.
Bugün gördüm son kez aynı metem gibiydi entübeydi. Bi önceki gün boncuk boncuk terlemiş zaten ben o zaman anladım kaybedeceğimizi..

Dediğin gibi her üzüntümün alt metni Mete aslında. Ve galiba hep öyle olacal:KK43:

Beni her gördüğünde sordu hastanede dedim. Seni görünce kucağına atlamıyor mu nasıl bırakıyorsun orda diyordu. Uyuyor anane diyordum.

Vefat ettikten sonra ben diyemedim annemler demişler sorma artık şerifeye diye. Geçen en son bayramda dedi ki. Kızım dilim varmıyor ama başın sağolsun çok zor bilirim benimde bi tane çocuğum öldü dedi:KK43: bişey diyemedim.
Bugün gördüm son kez aynı metem gibiydi entübeydi. Bi önceki gün boncuk boncuk terlemiş zaten ben o zaman anladım kaybedeceğimizi..

Dediğin gibi her üzüntümün alt metni Mete aslında. Ve galiba hep öyle olacal:KK43:

Ne diyeyim çok zor sana aynı şeyleri yaşamak Allah yardımcın olsun

Nego Nego mmmdan emanet hatim grubumuz var.
Kendimin Filistin dua topiği var
Pixiee filizimmm ile ortak dua grubumuz var
Bonusumun manevi günlük dua topiği var
pareminn dua grubu var
zeynomun dua grubu var
Ve başka dua gruplarına katılıyorum. elimden dilimden geldiğince

Öyle hayatıma işlemiş ki düzenli okuma yapmak. Tanımadan görmeden dualarda buluşmak. Beni diri tutuyor. Dünya telaşları içinde nefes aldığımı hissediyorum. Elhamdülillah

Ve bu topik özel benim için. Şuan hiçbirinden ayrılamam, mutsuz olurum.

Sitedeyim, şimdilik, ileri de ne olur Allah bilir

Bana iyi geliyor, manevi dostluklar oluştu ❤️
Burası çok sosyal medya gibi değil dalıp dalıp gitmiyorsun Dediğin gibi herkes burda aile gibi olduk haber almasak üzülürüz ben iyim dediğinde mutlu oluyoruz
Şahsım adına kkde burdan başka yere uğramam eğer uğramamışsam gün boyu yada ara vermişsem kızlar iyimi diye aklama düşer bir gelirim fısatım yoksa okumayasam bile bir yoklama yaparım herkesin resmini görünce mutlu olurum

Öyle tanıyoruzki birbirimizi kelimenin düşüklüğünden bile canın sıklığını anlıyoruz

Ben soyal biri değilim a sosyalde değilim sadece herkesi hemen hayatıma dahil edemiyorum benim için çok uzun süre geçmesi lazım
Telefonda kızım annem dahi olsa günlük öyle uzun uzundıya konuşamam iyi seslerini alırım tamam benim için burası benim içi yarenlerimin olduğu yer uzun aralarda verdim dönüp dolaşıp kürkçü dükanıma geldim

site içindede dolaşmam merak ettiğim bir konu varsa bakarım bilgim teçtübem varsa paylaşırım bdv ye oldu bitti ısınamadım
O günkü konu gibi kendim care buldumuki gidip ahkam keseyim bazı konulada birde karşı tarafı dinlemek lazım düşüncesi oluşuyor bende o yüzden hiç uğramam

Uzun sözün kısası ben burdan başka bir yere gitmem benimde şimdiye kadar ruh sağlığımı etkilemedi
Sanırım sorunum instağram ve oyunlarım bunlar için detoks yapmalıyım
Şu da bir gerçek elime aldığım an ay biraz kk bakayım beklerken sıkılırken biraz inst bakayım gibi gibi oluyor git gide okumaktan sıkıldım beynime resim görsel daha kolay geliyor

Benim telefonla sıkıntılarım bunlar
İnst hesabında adıma değil nedeni luzumsuz insanların birbirine laf sokup durduğunu gördüm aile hayatıma uymayan videyolar bakıp bakıp kafamdan yorumlayıp günaha giriyorum bende takip ettiğim hesapları adım olmayan bir hesap kullanıyorum ordan takip ediyorum bunada böyle çözüm buldum
Ama tabi bazen dalıp gidiyorum buna halen bir cözüm bulamadım 😔

Son düzenleme:

😥😥
Allah rahmet eylesin başınız sağolsun canım sabırlar diliyorum 🤲🏻

Ne diyor Rabbim "ben hüzünlü kalplerdeyim" bazı acıların tarifi yok :KK43: Rabbim acılarımızın, ilacını bulmayı nasip eylesin. Sabreden, şükreden, tevekkül edip mükafatını Allah tan bekleyen kullardan olalım İnşaAllah🤲🏻

X