Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tuaf olan ne biliyormusun bunu güle güle oyna oynaya yapıyordu ay dur bakalım alacakmı diye güya gülüyor :confused:
Yere uzanır mubarek hiç değilse askılı giymiş bizde o da yok sıyırmış her yer meydanda anne diye uyarıtık ne var canım çok sıçak ne yapayım derdi o an içeri kim girerse artık torun tombalak sanki bizim inadımıza çoçuklara bakın ne güzel memem var derdi.
Koskaca kadına edep ya hu diyemiyorduk

Tuaf olan ne biliyormusun bunu güle güle oyna oynaya yapıyordu ay dur bakalım alacakmı diye güya gülüyor :confused:
Yere uzanır mubarek hiç değilse askılı giymiş bizde o da yok sıyırmış her yer meydanda anne diye uyarıtık ne var canım çok sıçak ne yapayım derdi o an içeri kim girerse artık torun tombalak sanki bizim inadımıza çoçuklara bakın ne güzel memem var derdi.
Koskaca kadına edep ya hu diyemiyorduk
Töbeee Estağfurullah Töbeee bu ne yahuuuo_O
efserimmmmm:anne:

İnş ilerisi için bir şeyleri oturtabiliriz.
Kurs var da istemediğim bir cemaatin camilerde eksik mahreçsiz o yüzden ben öğrettim içime sindi.

Sende yaparsın biliyosun zaten.

Sure ezberi yapıcaz mesela ayet ayet yada yarım ayet yüzüne 7 kere okuyacak 7 kerede bakmadan okumaya çalışacak böyle tekrar edicez okuyacak dinliycem sandığından çabuk oluyor zehir gibiler
Haklısın çok doğru yolunu yordamini bildikten sonra gerisi çorap söküğü gibi.
Yine iş bende bitecek Seninle bu konuyu konuştuğumuz iyi oldu. Okul başlayınca yine unutur diye kaygı oluşmuştu. En azından ben de kendime guvenirsem senin gibi okul açılsa da unutmamasi için bazen karşıma oturturum tekrar falan.

Haklısın çok doğru yolunu yordamini bildikten sonra gerisi çorap söküğü gibi.
Yine iş bende bitecek Seninle bu konuyu konuştuğumuz iyi oldu. Okul başlayınca yine unutur diye kaygı oluşmuştu. En azından ben de kendime guvenirsem senin gibi okul açılsa da unutmamasi için bazen karşıma oturturum tekrar falan.

Tam okumaya geçerse arada iki sayfa okumak kolay olur küçüğüm bir türlü geçemedi de büyük geçti oda devam etmedi 10 sayfada kaldı baştan alalım dedim ben

Töbeee Estağfurullah Töbeee bu ne yahuuuo_O
efserimmmmm:anne:
En fenası ağzı çok bozuktu o hiç çekilmiyordu kaç kere çokcukların yanında kızmışlığım vardır
Çocuklara öğretmeye kalktığıda bağmışlığım bile var Elhamdürülllah çocuklara sirayet etmedi ama durmadıda onun için bu gibi insanları kendi haline bırakacaksın tek tavsiyem

Zararını bilerek kullanıyorum napim önceden de feracem vardı hiç böyle bir şey bilmiyorum ter kıyafete çıksın görünsün ilk kez başıma geliyor çok çirkin duruyor sen temiz olsan da yarım saat önce duş almış olsan da görüntü temiz değil.

Eylülden sonra bırakırım ben de inşallah
Evet ya dediğin gibi görüntü kötü oluyor

X