Düzenli Evimiz & Hayatımız

İnsanın hayatı, maneviyatı, evi düzenli olunca farklı ve anlatılmaz bir iç huzur oluyor.
Burayı o yüzden seviyorum her konuda düzen var.
Bonus Bonus çocuklarına kendin mi Kuran dersi veriyorsun?

Evet ben öğrettim ikisine de ama ders zamanı ihmal ettiğimiz için tekrarsız başlayamadık bu sene

Patlıcanları tuzlu suya isladim aksama yemek yapicam.
Eşime de pide aldirayim. Patlican yemegiyle lavaş tarzı pideler oluyor çok güzel gidiyor.
Pilav yapmicam bugünlük de böyle olsun. Ayran yaparım sadece.

Evet ben öğrettim ikisine de ama ders zamanı ihmal ettiğimiz için tekrarsız başlayamadık bu sene
Senden öğreneceğim çok şey var ben kendim biliyorum ama öğretme konusunda kendime güvenim az sanırım kursa gönderiyorum orda namaz da öğrenecek.
Disiplini nasıl sağliyorsun?

Takmasın ince askılı giyip herşeyi görünüyormuş

Onu diyor gelin hanim

O memeler büyüttü onu emdi tabiki takmasin caniiiğğmmm👍👍👍:olamaz:
Ben gördüklerimi şuraya yazam her konu ayrı şahane olurdu
Biz kvye yapma dedikce ne var canım benim oğlum torunum derdi la havlemizi çekerdik
Kaçkere benim çocuklarımı emzirmeye kalkmıştır
Bazı insan fıtratı işte buda benim senin onun sınavımız uyarmış ve halen yapıyorsa yapacak bir şey yok👀

Senden öğreneceğim çok şey var ben kendim biliyorum ama öğretme konusunda kendime güvenim az sanırım kursa gönderiyorum orda namaz da öğrenecek.
Disiplini nasıl sağliyorsun?

Tehdit :confused:

Şaka şaka azzcık tehdit dermişim

Ödül vs ile gazlıyorum önüme oturtuyorum burda anne yok hoca var diyorum.
Dersi uzun tutmamaya çalışıyorum.

Kuranı ilk öğretirken kurana geçme kutlamasına odaklanmışlardı.
Şimdi yeni hatime başlayacak büyük ilk hatimin duası çok güzel bir dua kutlama yapıcam hatim hediyesi alıcam dedim ekim kasım hiç farketmez bakalım ne zaman nasip olursa.

Biz kvye yapma dedikce ne var canım benim oğlum torunum derdi la havlemizi çekerdik
Bazı insan fıtratı işte buda benim senin onun sınavımız uyarmış ve halen yapıyorsa yapacak bir şey yok👀
Ay ne insanlar var emzirmek ne ya :KK57: :KK57:

Ay bayılazaam

Tehdit :confused:

Şaka şaka azzcık tehdit dermişim

Ödül vs ile gazlıyorum önüme oturtuyorum burda anne yok hoca var diyorum.
Dersi uzun tutmamaya çalışıyorum.

Kuranı ilk öğretirken kurana geçme kutlamasına odaklanmışlardı.
Şimdi yeni hatime başlayacak büyük ilk hatimin duası çok güzel bir dua kutlama yapıcam hatim hediyesi alıcam dedim ekim kasım hiç farketmez bakalım ne zaman nasip olursa.
Gözümde canlandırdım takdir ettim maşallah sana bonus.
Çocuğunu sadece dünyaya hazırlamayan güzel bir anne.
İrade önemli ya.
Senin kararlı duruşun ve iradeli oluşun onları da ileride öyle olmalarına teşvik ediyordur.
Biz kolayına kaçıyoruz.

Gözümde canlandırdım takdir ettim maşallah sana bonus.
Çocuğunu sadece dünyaya hazırlamayan güzel bir anne.
İrade önemli ya.
Senin kararlı duruşun ve iradeli oluşun onları da ileride öyle olmalarına teşvik ediyordur.
Biz kolayına kaçıyoruz.

İnş ilerisi için bir şeyleri oturtabiliriz.
Kurs var da istemediğim bir cemaatin camilerde eksik mahreçsiz o yüzden ben öğrettim içime sindi.

Sende yaparsın biliyosun zaten.

Sure ezberi yapıcaz mesela ayet ayet yada yarım ayet yüzüne 7 kere okuyacak 7 kerede bakmadan okumaya çalışacak böyle tekrar edicez okuyacak dinliycem sandığından çabuk oluyor zehir gibiler

:KK57: Ne okudum ben yahuuu :kızgın:

X