Düzenli Evimiz & Hayatımız

Oklava benim hayatımda spor yapmaya yarıyor zaten :KK70:başka nerde kullanılır ki bilmiyorum :KK70:
Aslında kol kasllarınada iyi geliyor :KK53:
Birgün baklava açıp göstereyim :KK30:
Hiç sıkımasında
1 gün yufka ekmeği aç
1 gün su böreği aç
1 gün gözleme yap
1 gün kömbe yap
Haftanın yedi günü farklı faklı kaslarını çalıştırırlırsın 🥸

Annemin keçe bir çantası vardı bez torbalar boyunda. Bize gelirken falan eşyalarını koyuyordu.
Hastaneye giderken iki üç parça eşyasını almış onunla yanına.
Yoğun bakım sürecinde eşyalar virüslü diye bize gelmişti yıkandı hepsi tabi çantanın üstü tüylenmişti koyduk bi kenara.
Şimdi temizledim bütün tüylerini kullanırım diye ama kaldırıcam tekrar hazır değilmişim hep hastane gelicek aklıma.

Ben bu hatırayı düşünmek istemezken onca olan biteni orda kalan çoluk çocuk yarım aileler nasıl unutacaklar...

Son düzenleme:
Aslında kol kasllarınada iyi geliyor :KK53:
Birgün baklava açıp göstereyim :KK30:
Hiç sıkımasında
1 gün yufka ekmeği aç
1 gün su böreği aç
1 gün gözleme yap
1 gün kömbe yap
Haftanın yedi günü farklı faklı kaslarını çalıştırırlırsın 🥸
Bacımsu hamur yoğurdun mu diye sorsaydın önce :KK70:

Onlar filmlerde oluyor normal anneler çişle kakayla acıktımla uyanır
De mi ama o zaman normal olan biziz oh be rahatladım 😄
evlat yaptığını söylemiş ya itiraf etmeseydi. ve çatlak patlak boru yok kafan rahatlamıştır. yap bi kahve iç canım :super:
İyi taraftan bakmak böyle bir şey işte. Daha kahve de icmemistim gerçekten geç bile kaldım kahvemi alır gelirim

günaydın, hayırlı sabahlar

bugün moralim bozuk , kayınvalidem hastanede yatıyodu bayadır. çıkarmışlar ama kanser teşhisi koymuşlar akciğer kanseri
:KK43: şu an memlekette aynı köyde görümcem var onunla kalıyo, bayramdada bi kaynım eşi ve burdaki görümcelerimde gitti.
şuan yalnız deil ramazanda görüştük yalovada eltimde kalıyodu , bizimde gitmemiz gerekiyo,eşim zaten gidicekte çocuklarla bende gidiyim diyorum dört beş gün izin alıyım . çok üzüldüm . buraya getirebilsek daha iyi olucak ama gelmekte istemiyo
Geçmiş olsun abla Allah şifa versin

20240626_104602.jpg

Türk kahvesinden sonra en sevdiğim kahve çeşidi Bugün tercihimi bu yönde kullandim.

Annemin keçe bir çantası vardı bez torbalar boyunda. Bize gelirken falan eşyalarını koyuyordu.
Yoğun bakım sürecinde eşyalar virüslü diye bize gelmişti yıkandı hepsi tabi çantanın üstü tüylenmişti koyduk bi kenara.
Şimdi temizledim bütün tüylerini kullanırım diye ama kaldırıcam tekrar hazır değilmişim hep hastane gelicek aklıma.

Ben bu hatırayı düşünmek istemezken onca olan biteni orda kalan çoluk çocuk yarım aileler nasıl unutacaklar...
:KK74: :KK74: :KK74: :KK74:

Allah rahmet eylesin bonus yazıp yazıp sildim 😔

Geçmiş olsun abla tedavi nerde olacaksa orda kalması iyi gidip gelme işi zor.
sağol canım bende akşam öğrendim doktor ne dedi tam olarak bilmiyorum herhalde yaşından dolayı ameliyat etmiyolar, 80 yaşında yada ilerlemiş hastalığı istanbulda daha teşekküllü hastaneler var bende buraya gelsin diyorum . 6 tane çocuğu burda yaşıyo hem onların yanında olmuş olur ne biliyim

sağol canım bende akşam öğrendim doktor ne dedi tam olarak bilmiyorum herhalde yaşından dolayı ameliyat etmiyolar, 80 yaşında yada ilerlemiş hastalığı istanbulda daha teşekküllü hastaneler var bende buraya gelsin diyorum . 6 tane çocuğu burda yaşıyo hem onların yanında olmuş olur ne biliyim

Ne diyeyim bilemedim

X