Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bonus Bonus Işte leş kokulum resmi açarak bakarsan daha net görürürsün böyle oluyor acaba neden çokmu su döküyorum acaba 😔😔 çok fazla tomurcuk var üzüldüm.kurumu diye

20240626_105517.jpg

Herkese günaydınlar herkes musmutlu olsun güzel haberler alın ⚘🌺💐🌻🌹🥰🍁🍀🤗🌺🌹💐🌻

size Aşkın gözyaşları cicegimle Gunaydin demek istedim ama sevinç gözyaşları olsun 💐🌹🌺

Eki Görüntüle 3444310
Bu çicekği ben sevmedim
Neye düşse ordan fırtlıyordu arzız pirsiz
Bunun adı aşkın belası bir çicek gözyaşı filan döktüğü yok 🥸

Son düzenleme:
Bonus Bonus Işte leş kokulum resmi açarak bakarsan daha net görürürsün böyle oluyor acaba neden çokmu su döküyorum acaba 😔😔 çok fazla tomurcuk var üzüldüm.kurumu diye

Eki Görüntüle 3444311

Çok İyi görünüyor pare kes onları yada çevirerek kopart. Belki o kuruyan iki dalın kendi kökleri zayıftır olumsuz bir şartta önce onlar gidiyor.
Gerisi çok iyi duruyor 🧿

Bu çicekği ben sevmedim
Neye düşse odan fırtlıyordu arzız pirsiz
Bunun adı aşkın belası bir çicek gözyaşı filan döktüğü yok 🥸
Hahhaha bide niye adı böyle buda bana garip geliyor rengide pembe

Kim.koyuyor bunların adını bana göre civirdek olmali🤣🤣👍👍

Çok İyi görünüyor pare kes onları yada çevirerek kopart. Belki o kuruyan iki dalın kendi kökleri zayıftır olumsuz bir şartta önce onlar gidiyor.
Gerisi çok iyi duruyor 🧿
Dedim ne oluyor kuruyor mu şimdi.keseyim hemen dediğin gibi belki diğerlerine zararı olur 👍👍

Sevmiyorum ne çiceği var ne bir şeyi habire uçlarındakileri ne dökse orda fırtlıyordu diğer çiceklerimi sarmıştı (zaten 3 5 salsım vardı onuda zayıflattı ) bende adına mehamet etip yetiştirmişdim tamamen duygusal tarafıma geldi 🤕
Bahçelerdr iyi olur çoğalır.

O bir kalonçe türü

Ben de çok hamaratmışim gibi iki tane almışım 😂
Sesli güldüm of yaaa :KK70: tek olmadığıma sevindim gel sarılalım teyomm:anne:

Bende de iki tane var biri çeyizden 20 senedir garip garip çekmece bekliyor beklesin dursun :KK70:

X