Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kız hersey bana değişik mi geliyor anlamadım
Üst katıma yeni komşular geldi bi süredir 🙃
Abla şimdi yukarıdan kovayla arabasına kaç kova su döktü fosur fosur
Bide kovada köpüklü döktü allahtan çıkma var canıma gelmiyor bütün camlarım da açık üstten 🫠🫠🫠
Neyse indi şimdi bezle kuruluyor kolay gele 🤗

Kız hersey bana değişik mi geliyor anlamadım
Üst katıma yeni komşular geldi bi süredir 🙃
Abla şimdi yukarıdan kovayla arabasına kaç kova su döktü fosur fosur
Bide kovada köpüklü döktü allahtan çıkma var canıma gelmiyor bütün camlarım da açık üstten 🫠🫠🫠
Neyse indi şimdi bezle kuruluyor kolay gele 🤗
Yaptığı ilkelce üstten su dökmek nedir

Oturma odasını topladım süpürdüm ✅
Sildim koltukları yalandan fıs fıs la ✅
Salonu da supurup toz aldım✅
Oğlumun odası toplu✅
Antre topladım supurdum✅
Mutfak masa üzerini topladım✅
Abdest3 girince çamaşır attım yıkamaya ✅
Öğle namazımı kıldım✅
Sonra yemeği koydum ✅
Şimdi bualsikalri halledip çamaşır katlicam🔄 sonra banyo yıkamaya girerim 🔄

Yaptığı ilkelce üstten su dökmek nedir
Sürekli kilim de silkeliyor ve üstten canlarım açık 🥲
Her kovayla su döküşünde irkildim resmen
Sokaktan geçen adam kadın herkes dönüp bi daha baktı 😐

Ben bu ara biraz gıcık oluyorum her şeye dedim kendi kendime senin tahammülün bitmiş belki de yaptığı kolaylık normal bisey biraz güzel bak falan ama ne biliyim 🤭🫠

Camlarını da su dökmek suretiyle yıkıyor silmiyor öbürüne geçmiş 😐
Nasıl yani alt katta daire varken nasıl yıkar, hiçmi görgü diye bişe bilmiyo, ben buraya taşınınca ilk binanın temizlik günlerini ve kurallarını sordum çünkü sonradan gelen benim, her binanın değişik oluyo cumartesi günüymüş silkeleme günleri, bende sadece pazar günleri evde olduğumu söyledim anlaştık neden çıkıp söylemiyosun çamaşırında olabilir ne kadar saygısızlar, 🤯

Ya yine eşime çok sinirlendim. Sabahları benden sonra gidiyo işe kahvaltı yaptıktan sonra mutfak ta sigara içiyo, defalarca söylediğim halde halâ yapıyo hemde mutfakta kapalı balkonumuz var inadına yapıyor akşam yine tartışıcam 😤 mutfağın sandalyesini bile yakmış geçen gün napıcam ben bununla off 😩 çok sinirliyim şuan

Nasıl yani alt katta daire varken nasıl yıkar, hiçmi görgü diye bişe bilmiyo, ben buraya taşınınca ilk binanın temizlik günlerini ve kurallarını sordum çünkü sonradan gelen benim, her binanın değişik oluyo cumartesi günüymüş silkeleme günleri, bende sadece pazar günleri evde olduğumu söyledim anlaştık neden çıkıp söylemiyosun çamaşırında olabilir ne kadar saygısızlar, 🤯
Değişik abla bende anlamadım çıkma biraz fazla var heralde ona güvendi sıçramadi camlara ama bisey silkelediginde toz uçup gelir bence 🥲

Gönül cam yıkamak mı kaldı bişey demezsen daha abartır görgüsüzlük resmen Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi yaz günü camlar açık insan camın önünde yatar da ne hakla bana pisliğini sıçratır bu açıdan düşün. Bu konu güzel bakış açısı yapılacak konu değil
Çok rahat bi apartman dairesinden taşınmışlar heralde bütün binayı kendilerinin sanıyorlar ilk temizliğe geldiklerinde de çok yüksek sesle müzik acmislardi yani durulmayacak derecede eşim uyarmıştı o zaman 🫠
Bu yıkamada üzerimde çıkma var gelemez diye düşündü heralde gelmedi de ama ne bileyim hoş bi görüntü değil
Çıkma bu şekilde🙃 belli oluyor mu bilmem

Eklentiler

• 20240625_182914.jpg
    20240625_182914.jpg
    188,8 KB · Görüntüleme: 32
X