Düzenli Evimiz & Hayatımız

ah canım gerçekten çok üzüldüm, kardeşlerin gelemiyolarsa ozaman bi yardımcı tutsunlar hem evde hemde hastanede sana destek olsun, sende insansın bi dayanma gücümüz var bizimde bi insanın üzerine bu kadar yüklenilmez . bide hastaymışsın

Ahh pare Allah yardımcın olsun
Allah güç kuvvet versin parişim sen yazdıkça annemi görüyorum
Yazdım sildim
Yazdım sildim
inanki arkadaşım ne yazacağımı bilemedim.

ALLAH sana güç kuvvet dirayet versin. RABBİM merhametli vicdanlı insanlar ile birlikte olmayı nasip eylesin.

Allah razı olsun kızlar sızında belki moralinizi neşenizi bozdum hakkınızı helal edin ❤

Allah razı olsun duanızdan unutmayın yeter ki ⚘

Hastanedeyiz biraz iyi fiziğe devam edicek

Ben çok yorgunum bitkinim
Canım benim Allah yardımcın olsun

Yazdıklarını da okudum. Yorgunluk ve üzüntü sinirlerini yıpratmış . Bu şekilde zorlanman çok normal. Madem kardeşlerinin işleri var ve anladığım kadarıyla durumları da iyi, bi yardımcı tutsunlar .Geçen sene benim de annem ameliyat olmuştu anlıyorum seni.O yüzden yanlış anlama ama işim var diyerek sorumluluğu sana yıkmaya hakları yok. Bikaç gün bile olsa sana dinlenmek çok iyi gelecek.

Allah razı olsun kızlar sızında belki moralinizi neşenizi bozdum hakkınızı helal edin ❤
Senden de Allah razı olsun paremmm helal olsun. hepimiz burada ağlıyoruz, gülüyoruz, dertleşiyoruz, birbirimize moral ve motive olmaya çalışıyoruz ama ne olur lütfen sana yardımcı olmaları gerektiğini belirt herkese

Parecim kıyamam sana canım benim sarılmak istedim

Ben hastanedeyim hastayım bu bayram uğraşamıyorum diye direk ara sen söyle babana yengene amcana alınacak mı hemen alınsın hastalığı bile düşünmeyeni sen mi düşüncen kırılır diye?

Biraz da beni düşün diye babana söyle bunun kavgası olır belki ama ne bilim bi dururlar ya

Çalışanların da bayram izinleri var bi zahmet gelsinler bekleme direk söyle ben rahatsızım dinlenmem lazım diye.

Uzaktan konuşması kolay deme sessiz kalma.

Bonusum hiç sevmiyorum kurban bayramını hemde hiç sanki kurban benim bu bayram da

O kadar çok kavgasını yaptım ki abimde yaptı geçen yıl hemde ne kavga

Biz izne geliyoruz ailecek olsak olmaz mı milletin pisliğini temizlemek zorundamı bizler iş yapmak zorundamıyız ailecek bir arada duramıyoruz diye

Babam tamam he doğrusun dedi bu yıl yine ayni
Abim bayrama gelmeyecem dedi gelmeyecek

kiz kardeşimin eşi tarafı tatil ayarlamışlar oraya gidecekler

Yanı ne yapayım dün dr bi ilaç verdi geceden beri böbrek ağrısı cekiyorum

Dün ağladım ölsem dedim toprakta bi dinlensem yerim yurdum yatağım yorganim belli olur en azından

Aman soyletmen beni

Dünyası batsın

Günaydın
Bugün de rutinim erken basladi 8 de .
Mutfağı topladım.
Bulasik ve camasir makinesini calistirdim.
Yufkadan börek sardim . Buzluga koydum.
Bugün her isimi yapıyorum
Sebebi yarin bizim bölgede planli su kesintisi olacakmis.
Tum gun
Kaplara kovaya su doldurdum yedekledim.
Lavabolari cifledim.
Suanda yavas yavas balkon camlarini siliyorum.
Yerini de yıkarım.

Benimde kurban bayramı ile ilgili bu dönem icin sevdiğim haber şu.

kaynanamgil kesmeyip bağıslayacaklarmis hava sicak falan bide halimiz yok dediler.
Aman gecen bayram maceraliydi esim zaten bayramda da calisabiliyor Şok market oldugu icin.bunlarda kebab yapalim esinde gelince yer zaten dediler.
mangalda bahcede yapilabiliyor balkonda yasak.kayimbabama bi tek ben yardim ettim tepsi indir cikar görümcemin eside hic yardim etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…