Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nabersiniz kızlar?
Nasılsınız? Gerçekten nasılsınız, iyi misiniz mesela...
İyi olun inşallah
Allah iyi etsin
Ben iyiyim herhalde. Hamdolsun diyelim.
Sıkıldım bugun.
Sabahtan azcık işlerimi yaptım.
Sonra dışarda işlerim vardı onları hallettim.
Geldim çamaşır dünyalarına girdim.
Yemek yaptım.
Şimdi katlıyorum çamaşırları.
Canım bi sohbet muhabbet istedi kimi arasam kimle konuşsam derken kardeşim aradı
İyi oldu biraz konuşasım varmış.

Hastanedeyiz biraz iyi fiziğe devam edicek

Ben çok yorgunum bitkinim
Hastanenin kendi enerjisi yoruyor hiç bir fiziksel bir şey yapmasan enerjisi etkiliyor
Annemin yanından geldikten sonra günlerce kendime gelemedim.
Sana tavsiyem kuran dinle yardım alacağın insanlar varsa dönüşümlü gidip gelseniz senin için yardım edecek insanlarının yardımını geri cevirme kuzum

Çok yorgunum bitkinim bide kurban bayramı geliyor
Öyle sinirliyim ki Ramazan bayramı gibi çıkıp gezesin var ama yapamam

Kurban bayramını hiç sevmiyorum

Kuran dinliyorum okuyorum efserim inan gerginim çok hemde

Çok yorgunum bitkinim bide kurban bayramı geliyor
Öyle sinirliyim ki Ramazan bayramı gibi çıkıp gezesin var ama yapamam

Kurban bayramını hiç sevmiyorum

Kuran dinliyorum okuyorum efserim inan gerginim çok hemde
Pare çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda annen sağlıkla çıkar hastaneden biraz olsun ferahlarsınız

Bugün başımdan gecen ayın 16 sından sonra annemin kontörölü var.Abim ülke dışında onun gelmesini beklememiz lazım bu arada annemi gecen hafta ağrım var diye yine dr götürtüler doktor herşeyin yolunda gittiğini filimi tahlilini yapıp ilgilenmiş göndermiş yanı kontöröl 25 ne kadar uzatılabilir annemin artık 80 üzerinde hatta dr ağrılarıyla ilgili bizimle ilgili işin bitti isterseniz teyzemizi pisikatriye götürün diyede öneride bulunmuş şuanda tamamen pisikolojik ağrıları var
Benden istenilen gel 16sında anneni drye götürelim tabiki önemli bir durum varsa kimseye sormadan gelirim ama 25 ertelenmiş bir randevüyü 16 sında niye götürelim ki zaten bayram bekleyelim hem abim dryi tanıyor o da gelir bende gelirim beraber gideriz.dedim

Yapmamız gerekenleri hepberaber yaparsak yükümüzü azaltırız.

Tek yapamazmıyım çokta güzel yaparım itiraz ederseler hiç kimseye bırakmam.

tabiri caizse oyunları beraber oynayın o yapsın sadece bu yapsınla olmaz.

Şunuda düşünmek lazım; Anne zaten kendini yük olarak görüyor tek bir kişinin üzerine kalmak onu iyice dibe çeker o insanın istemediği yüzleriyle karşılaşır tavsiyem diğer çocuklarınıda oyuna dahil ederseniz anne bağını koparmaz sizleride beraber görünce onada piskolojik destek olur hem bakarsa bu bakar diye tek bir çocuğun üzerine düşmez .

Bence yardım isterken yorgun olduğunuzu beraber yapmamız gereken şeyler olduğunuzu karşı tarafa hissetirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…