Düzenli Evimiz & Hayatımız

Biraz sikintiliyim efserim toparlayalım gelicem insallah❣️
Allahım İnşirah ferahlığı versin kuzum 🤲🏻🙁
Günaydın kızlar yaklaşık iki aydır pek giremedim yatılı misafirim vardı kayınpederimin boynunun altında oluşan şişlik nedeniyle lenfoma şüphesi vardı önce iğne ile yapılan biyopsi sonrasında bölgeden alınan parçanın sonuçları netleşti çok şükür Allah korktuğumuza uğratmadı 🤲🏻 sizler nasılsınız napıyosunuz ?
Çok şükür canım gelmiş geçmiş olsun Allah şifa versin 🤲🏻
Çok şükür ben iyiyim. Bu hafta Erzurum a gideceğiz kısmetse onun bavulunu yapıcam bugün.

Yıkanır canım boşuna taşıma tabi yıkama şartlarını bilmiyorum.
Yeni gelin gibi şey yapıyon ha sanki ilk gidiyosun
Her sene aynıyım bonusum bıktım bu huyumdan😕 o kadar da kararsızım ki ne koysam daha iyi olur diye. En son 3 hafta için 5 tişört 5 uzun kol alayım dedim. Yine kararsız kaldım yetmezse diye

Her sene aynıyım bonusum bıktım bu huyumdan😕 o kadar da kararsızım ki ne koysam daha iyi olur diye. En son 3 hafta için 5 tişört 5 uzun kol alayım dedim. Yine kararsız kaldım yetmezse diye
hergün bi tane giyildiğini düşün bitmeden yıkarsın tabi oranın şartlarını sen biliyosun , bunun iç çamaşırı, çorabı ,pijaması da var herkese bi bavul nerdeyse

Evet iyi gelir ama istek yok bonus 4 gündür katlanmayı bekleyen çamaşırlarım var yemek yapmıyorum basit şeylerle geçiştiriyoruz bugün biraz iş yapıp spor yapmak istiyorum ama bakalım

Bu halin üzerinde uzun süre kalmasına izim verme hayalcim çek çıkar kendini bu ruh halinden ❤️

Hayırlı günler herkese 🌸🎈🌸🎈🌸
Bugün sabahtır telefon görüşmeleri yaptım gün verimsiz başladı
Herkes iyi olsun mutlu olsun

Yarı şehir dışına cikicaz 1 günlük canta hazırlamam lazım yikanacak camasirlar da var
Şimdi sağlıksız bi kahvaltı yaptım ☹️ işlere başlıyorum 🌸🌸🌸

:KK54: merhaba
Bugün 10 da kahvaltı yaptık.
Balkonu yıkadım.
çamasır makinesini çalıştırdım.
bulasiklari makineye dizdim.
çöpleri attım. Esimde yardim amacli dusa kabin temizledi tuvaletleri temizledi.
sonra annemle babam geldi.
Çay içtik.
babam gitti. Esimde ise gitti.
Annem yün yorganımı dikti .
Balkonda.
Sonra çocuk odasini etraf toplayıp düzelttik.
Öğle yemegi yedik. Kahve ictik.
Son rütuş isleride yapip bitirdik.
Annem yarim saat önce gitti.
Simdi tekim.
Esim de 9 bucukta gelir aksam.
Dinleniyorumm.😃😀

Merhabalar sabah kalktım sadece yatakları topladım ve mutfağa girdim halada çıkamadim işkembe temizledim ve ekmek yapıyorum tüm günüm mutfakta geçti yemegede pişi yapacam Allah'ın izniyle yemekten sonra tüm evii süpürüp silecem ve günde bir oda olarak dip köşe baslayacam bayram temizliğine havada aşırı sıcak basım çatlıyor

X