Düzenli Evimiz & Hayatımız

Marka yazılabilir mi burda bilmiyorum toz deterjan olarak neler kulanyrsnz memnunmusuzn bide renkli beyaz ayrimi yoksa birlikte olanmi iyi

Marka yazılabilir mi burda bilmiyorum toz deterjan olarak neler kulanyrsnz memnunmusuzn bide renkli beyaz ayrimi yoksa birlikte olanmi iyi
Ben renkli ve beyaza ayni deterjani kullaniyorum.
Toz olarak bazen omo bazen alo bazen ariel duruma göre degisiyor hangisine markette denk gelirsek.
Bu marka olanlari denedim baska denemedim daha.

Ben renkli ve beyaza ayni deterjani kullaniyorum.
Toz olarak bazen omo bazen alo bazen ariel duruma göre degisiyor hangisine markette denk gelirsek.
Bu marka olanlari denedim baska denemedim daha.
Bende genel olarak bingo Omo alo Ariel ama malesef zincir markettelerdeki çoğu sahte takı migrostan alana kadar fark ettim gün ilk kez arielin renkli ve beyazini sipariş ettim daha açmadan kokusu yayılıyor yakın marketlerdeki bariss sahte cikti bide bingonun gül frezya yumustaicisina yeni başladım kokusu guzel kaliciglini henüz bilmiyorum ben çok takintlym deterjana hani iyi temizlesin güzel koksun isterim artık fiyat farkı kalmadı çünkü hepsi aynı pahalilikta

Bende genel olarak bingo Omo alo Ariel ama malesef zincir markettelerdeki çoğu sahte takı migrostan alana kadar fark ettim gün ilk kez arielin renkli ve beyazini sipariş ettim daha açmadan kokusu yayılıyor yakın marketlerdeki bariss sahte cikti bide bingonun gül frezya yumustaicisina yeni başladım kokusu guzel kaliciglini henüz bilmiyorum ben çok takintlym deterjana hani iyi temizlesin güzel koksun isterim artık fiyat farkı kalmadı çünkü hepsi aynı pahalilikta
Ben hep netten alıyordum acaba sahte mi ki diye düşünüyorum. Çünkü beyazlarım yüksek sıcaklıkta yıkadığım halde rengi bi acayip oldu ve hiç deterjan kokusu da olmuyor yıkanınca değişik bi koku oluyor

Ben hep netten alıyordum acaba sahte mi ki diye düşünüyorum. Çünkü beyazlarım yüksek sıcaklıkta yıkadığım halde rengi bi acayip oldu ve hiç deterjan kokusu da olmuyor yıkanınca değişik bi koku oluyor
Evet sweet sahte ürün çok piyasada annemde almıştı koku yoktu leke çıkarmıyordu

İyi geceler kızlar, yarın misafirim gelicek hazırlık yapıyorum.
Menüm
Yaprak sarması
Haşhaşlı çörek
Patates salatası
Yoğurtlu buğday salatası
Magnolia
Herkese uyumuş herhalde 😴 benim daha işlerim var çamaşır asıcam namaz kılıcam
Ellerine sağlık :nazar:
afiyetle, muhabbetiniz bol olsun ablaa :KK24:
yakın olsak gelirdim yardıma :KK19:

Çok ya internet üzerinden ucuz gelenler sahte çıkıyor hatta komşum güneş kremi aldı yüzü mafoldu ürünü sikayet etti ürünün firması sahte ürün diye dönüş yaptı aldığı sitede mesajlarını kaldırıyor cildiniz hassas yada içeriğe alarjiniz var yanıtı verdi

Sağol penyezcim çok uzak, sayılmayız yarın buyur gel misafirim bi kişi halamın kızı otururuz tanışırız, kızlara resim atarız 🥰 ben ciddiyim eşin izin verirse gelmeye çalış 🌹
Gelmiş kadar oldum abla samimi davetin için teşekkür ederim. Nasip belki bir gün olur :KK5:

Yarın bende misafirliğe davetliyim :KK76:

Gelmiş kadar oldum abla samimi davetin için teşekkür ederim. Nasip belki bir gün olur :KK5:

Yarın bende misafirliğe davetliyim :KK76:
İnşallah canım bende isterim. Hatta şöyle yapsak istanbul da oturanlar sende yakınsın bi pazar dışarda bi yerde buluşsak nasıl olur 🤓💃 Bonus Bonus Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi başka kim vardı?

Allahım İnşirah ferahlığı versin kuzum 🤲🏻🙁

Çok şükür canım gelmiş geçmiş olsun Allah şifa versin 🤲🏻
Çok şükür ben iyiyim. Bu hafta Erzurum a gideceğiz kısmetse onun bavulunu yapıcam bugün.
Bayram için mi ? Biz de bayram için köye gideceğiz tatil bitince burdayım yine fırsatın olursa görüşelim inşallah

Sevindim süpürge şükür temiz çıkmış
Elhamdülilah valla hamdolsun çok stresli bir süreçti
Gelmiş geçmiş olsun süpürgem 💐
Sağolasın canım 😘
çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin ,bizler buralardayız sıcaklarla uğraşıyoruz napalım
Burası da bir iki gün ısındı ben de aldanıp cam sildim iki gündür yağmur yağıyor 😅
Bizler iyiyiz süpürgem ev iş koşturmaca devam. Arada gel özlüyoruz :KK60:
çok geçmiş olsun, çok şükür temiz çıkmış
Allah razı olsun ben de özledim çok şükür yoğunluğum bitti sayılır buralardayım inşallah

Vallla günahsada sevapsada yollamadım süpürgem
Bu sene çok salgına yakalandık elimden geldiğince rapor almaya çalıştım e okulda 9 gün gözüküyor😒 önümüzdeki hafta zaten gitmiyecek iki günde biz kafa izni aldık
Öğretmeniyle konuşurum artık
Sanmıyorum işlemezler tabi öğrenciye söyleyemiyorlar bu durumu size de gelmiş geçmiş olsun Allah kimseyi sağlıkla sınamasın

X