Düzenli Evimiz & Hayatımız

UcanSupurge UcanSupurge kuzum yoklama alıyormusunuz ?
Kızı yollamadım vellilerden çarşamba e okul kapandı yoklama alınmıyor diye duydum

Bizim cevre kafe tarzı yerler çok des boş akılları çelinmesin diye ben göndermek istemedim sizinde bilginiz var mı?
Göstermelik alıyoruz canım defteri doldurmak maksadıyla ama müdür yardımcısı öğrenci yoğunluğuna göre işlemiyor e okula o hafta öğrenci azsa

Günaydın kızlar yaklaşık iki aydır pek giremedim yatılı misafirim vardı kayınpederimin boynunun altında oluşan şişlik nedeniyle lenfoma şüphesi vardı önce iğne ile yapılan biyopsi sonrasında bölgeden alınan parçanın sonuçları netleşti çok şükür Allah korktuğumuza uğratmadı 🤲🏻 sizler nasılsınız napıyosunuz ?

Günaydın kızlar yaklaşık iki aydır pek giremedim yatılı misafirim vardı kayınpederimin boynunun altında oluşan şişlik nedeniyle lenfoma şüphesi vardı önce iğne ile yapılan biyopsi sonrasında bölgeden alınan parçanın sonuçları netleşti çok şükür Allah korktuğumuza uğratmadı 🤲🏻 sizler nasılsınız napıyosunuz ?

Sevindim süpürge şükür temiz çıkmış

Günaydın ❤️
Mutlu haftasonları 🌸☕

1840f4e99fe8eb540f47add4743fc671.jpg

Gelmiş geçmiş olsun süpürgem 💐

Göstermelik alıyoruz canım defteri doldurmak maksadıyla ama müdür yardımcısı öğrenci yoğunluğuna göre işlemiyor e okula o hafta öğrenci azsa
Vallla günahsada sevapsada yollamadım süpürgem
Bu sene çok salgına yakalandık elimden geldiğince rapor almaya çalıştım e okulda 9 gün gözüküyor😒 önümüzdeki hafta zaten gitmiyecek iki günde biz kafa izni aldık
Öğretmeniyle konuşurum artık

X