Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızlar yaklaşık iki aydır pek giremedim yatılı misafirim vardı kayınpederimin boynunun altında oluşan şişlik nedeniyle lenfoma şüphesi vardı önce iğne ile yapılan biyopsi sonrasında bölgeden alınan parçanın sonuçları netleşti çok şükür Allah korktuğumuza uğratmadı 🤲🏻 sizler nasılsınız napıyosunuz ?
çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin ,bizler buralardayız sıcaklarla uğraşıyoruz napalım

Günaydın kızlar yaklaşık iki aydır pek giremedim yatılı misafirim vardı kayınpederimin boynunun altında oluşan şişlik nedeniyle lenfoma şüphesi vardı önce iğne ile yapılan biyopsi sonrasında bölgeden alınan parçanın sonuçları netleşti çok şükür Allah korktuğumuza uğratmadı 🤲🏻 sizler nasılsınız napıyosunuz ?
Bizler iyiyiz süpürgem ev iş koşturmaca devam. Arada gel özlüyoruz :KK60:
çok geçmiş olsun, çok şükür temiz çıkmış

Düşünüyorsan bişeyler hayal ondan olabilir canım tesbih çek kitap oku bol uyku getiren şeyler.
Uyumadıkça bu sefer tel tv falan iyice uyarana maruz kalıyoruz melatonini hep pihnan alıyor biz zombi gibi 🧟‍♀️
Melatonin mi alsam uyku ilacı mı alsam acaba 🤨
Gece uyuyamasam bile telefona bakmıyorum bonus bakarsam hiç gelmez diye

Hayalimm olumsuz hiç bir şeyi düşünmemeye çalış. Yatmadan duş al, bitki çayı iç, kitap oku, örgü, dantel, tığ oyası, resim vs.., tesbihat çek, kuran biliyorsan kuran oku. Kafanı rahatlatacak ne varsa kendin bulup onu yapmaya gayret et.

Daha senin yaşın kaş dışardan alasın onun salgılanması için gerekli ortamı oluştur uyku ilaçları çok fena onsuz uyuyamayanlar çok.

Başka yöntemler geliştirmen lazım bebeklere duş masaj falan yaparız ya

Hayalimm olumsuz hiç bir şeyi düşünmemeye çalış. Yatmadan duş al, bitki çayı iç, kitap oku, örgü, dantel, tığ oyası, resim vs.., tesbihat çek, kuran biliyorsan kuran oku. Kafanı rahatlatacak ne varsa kendin bulup onu yapmaya gayret et.
Kitap gün içinde okuyordum abla yatmadan okumayı deneyim birde teşekkür ederim

İyi canım şükür çıktı ❤️
Çok şükür canım ☺️ daha iyi olur inşAllah 🤲🏻❤️
Yaprağı yumuşaktır belki hiç mi olmadı
Videoda daha yumuşaktı ama bilemedim. Üstünü yağlı kağıtla kapattığım halde üstü taş gibi oldu neredeyse. Görüntüsü de videodaki gibi güzel değil ya. Bi de çatladı ve içindekiler taştı bazı yerlerde o yüzden de güzel görünmedi.

Ben bi daha yapmam. Ama yapmak isteyen olursa diye yazıyorum; yağını videodaki söylenen kadar çok katmayın bi de üstüne de 2 kat yaprak koyun ki yanmasın.

X