Düzenli Evimiz & Hayatımız

Teşekkür ederim yazdığınız için banada doğum kontrol hapı verildi ama cokk yan etki yaptım yani sözde bitkisel ve en hafif olanıydı ama beni pert etti devam edemedim bu bitki çayını denyecegim dediğim gibi rahatsz edici bı bel agrisi kizinizida geçmiş olsun çeken bilir o sanciyi

Bende oldum da sezeryan öyle bir durum yaşamadım

Bende oldum da sezeryan öyle bir durum yaşamadım
Benim sezeryan sonrası en çok yakindigim durum o bele yapilan iğnenin ağrısı yapılirken asla his bile etmiyorum ama uyusuluk geçince belim çok kötü o yeri resmen kaç ay boyunca belimi yastığa dayiyamiyorum ağrıyor ozelilkle o bölge yani kısaca sezeryan ağrısı filan aklıma gelmiyor iğne ağrısına odaklanyrm o yüzden acaba bu reglyken ki bel ağrım da o iğneden mi diye düşündüm

Sağol canım evet çok kötü olmuş babası hastaneye zor yetiştirmiş ben işteydim, çayı mutlaka dene ben çok kişiye tavsiye ettim. Tadı pek güzel deil ama bal ve limonla içiliyo sanada çok geçmiş olsun, inşallah sanada fayda eder, adete bir hafta kala başlarsın

Belki olabilir de. Benim bi akrabam da sezeryan sonrası bel ağrısı kaldı demişti. Bende de çok zorlarsam işte zor doğruluyorum falan

Neden küstüğünü hatırla ben bu aralar fazla tolerans gösterdim ve hadlerini aşmaya başladılar dur demem lazım uykudan önce küsmeyeydim iyidi
Çok dolunca sinir patlaması yaşıyorum
Fazla taviz sorumsuzluk yapıyor valla yardım almayı düşünüyorum bu zamane çocukların ruhundan anlamak zor biri bana anlatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…