Düzenli Evimiz & Hayatımız

Valla bugün ben biraz açımasızca eleştirdim yok olmuyor kiyafet serbet diye bu hafta her gün ayrı ayrı giymiş hepsi odada ne kirli ne temiz belli değil her yer kiyafet salona kadar dağılmış çoraplar çıkmış ortada halen duruyor.
Ancak mutfaktan çıktım

Son düzenleme:
Öğleden sonra
Pilavı yaptım
Sofrayı hazırladım topladım
Yemekleri saklama kablarına koydum
Çıkan tencekeri yıkadım bulaşıkları makineye atıp çalıştırdım
Ocağı sildim kahve makinesini sildim
Masanın sandelyenin tozunu aldım
Üzerindeki meyveliği yıkadım

Mutfakta sevis arabası benzer tezgaha ek bir masam var onun
2 çekmecesi ve iki rafı var orayı iç dış alt üst ne varsa sildim çıkan eşyaları yıkayıp düzenledim altını çektim sildim

Çöp kovasını yıkadım
Damacanayı sildim

Son olarak mutfağı süpürüp elimlede sildim
Temizlik bezlerini makine attım
Şimdi oturdum

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben evlenmeden önce her hastalikta çok sidetli ağrılar yaşardım çok kez doktora gttim zaten her oluşumda acildeydim arada kist olusyordu oda ayrı bir ağrı ama sidetli regl agriis yaşardım evlendim ilk bebeğim oldu sancım değişmedi sezeryan oldum ilk sezeryandan iki yil sonra kaza ile tekrar gebe kaldım 4.ayda kalp atışı durduğu için doktorunda yonlendirmesiyle 6 saatte yakın Sunni sancı ile düşük yaptım cokk zordu heleki normal doğumu yaşamayan ben için ama sonrasinda gerçekten o adet agrilarim sidettli sancilarim yok oldu ama nasıl tarif etsem bacaklarim yanıyor ve belimde değişik bir ağrı var hastaykn yani mesela şu an boyle sürekli kramp gbi can yakmıyor ama geçmiyor sezeryan için yapılan spinal anestezi ignesinden olablrmi sezeryan olanlar yazablrmi

İyi akşamlar, benim kızımda bekarken çok ağrılı adet oluyodu, her ay acildeydik, ağrı kesiciler bile pek fayda etmiyordu ve kıllanma yapmaya başlamıştı, ben ibrahim saraçoğlu'nun adet için olan kürlerini araştırdım hayıt tohumu çayını tavsiye ediyodu adete bir hafta kala hergün içiyosun bizde aldık denedik bi kaç ay sonra gerçekten ağrısı yok denecek kadar azaldı üşütmediği sürece, evlenmeden önce yine bi ara ağrıları başladı meğerse kist varmış, doğum kontrol hapı verdi, düzeldi. Evlenınce bıraktı hapı hemende hamile kaldı sezeryanla doğum yaptı, ama çok şükür şuan ağrısı olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…