Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benim sezeryan sonrası en çok yakindigim durum o bele yapilan iğnenin ağrısı yapılirken asla his bile etmiyorum ama uyusuluk geçince belim çok kötü o yeri resmen kaç ay boyunca belimi yastığa dayiyamiyorum ağrıyor ozelilkle o bölge yani kısaca sezeryan ağrısı filan aklıma gelmiyor iğne ağrısına odaklanyrm o yüzden acaba bu reglyken ki bel ağrım da o iğneden mi diye düşündüm
Benim kızımında bazen beli ağrıyo ama adetliyken deil

Selamlar 🍃 dün ve bugünün raporu gelsin ozaman.
Tüm ev silinip süpürüldü
6 makine çamaşır yıkandı 🥴 yerleştirildi
Kışlıklar kaldırıldı, dolaplar düzenlendi
Çarşaflar değiştirildi
Bebiş rutinleri yapıldı
Şimdi yemek zamanı ❤️ ama önce biraz dinlenmem lazım
Bu kadar detaylı iş ancak bu kadar kısa yazılabilirdi eline koluma sağlık 🥰
Millet hamurla bile oynatmıyor pis olur diye belki de haklılar.
Şey ben sadece 1 2 gün tahammül edebiliyorum geçen de yine kaldırdım
Her yeri hamur yapıyor çünkü 🥲

Şimdi sizin mesajları okurken yan binada bahçe sezonu açılmış
Annesi ile kızı atışıyor çok hoşuma gitti yaa
Bide tam sizin konunuz canlı canlı dinlemiş oldum😄
Anne bahçeye inmiş çay içmeye
Kizi balkondan sesleniyor anne bu kadar bulaşığı yıkayamam diye
Annesi de bütün gün evdeydin yapacaksın diyor
Kız da kusura bakma valla aşırı dolu yapamam diyor
Anne orda bisey diyor anlamadım kızı da tamam ama.hepsini yapamam diyor
Kızın yasi sesinden anladığım kadarıyla en fazla 15 dır
Ve her cümlesinin başına yaaa Anne yaa ama Anne yaa ekleyin acıklı bi ses tonu ile 😃

Bugünde meraklı komşu teyzeler gibiyim Hee 🤭😁

Yaa kızlar bende şimdi bi yesilcay yaptım yanına 3 kare bitter inşallah bisey olmaz diyetisyenimi rahatsız etmeyim dedim başımın ağrısına iyi gelsin diye 🤭
Her gün tartilan bana yasak geldi🥹
Haftada 1 tartilicam artık🫠
Başın ağrımasa, yemezdinki zaten 🤪

Ya bende ki bu duygusal açlık mı ne halt ya. Gerçekten tokken bile yiyorum. Sonra pişman oluyorum. Verdiğim kiloları aldım yani kesin. Her akşam diyorum yarından itibaren dikkat etcem yok yani mutlaka bişeyler yiyorum abartarak. Pis boğaz da olabilirim 😂
Ama gerçekten insanın canı isterken kendine engel olmak çok zor bende dayanamıyorum, canım sıkıldıkça bişe yiyorum. Sigarada içmeyince hep yemek geliyo aklıma 🥳😋

Yaa kızlar bende şimdi bi yesilcay yaptım yanına 3 kare bitter inşallah bisey olmaz diyetisyenimi rahatsız etmeyim dedim başımın ağrısına iyi gelsin diye 🤭
Her gün tartilan bana yasak geldi🥹
Haftada 1 tartilicam artık🫠
Hiçbir şey olmaz canım.
Ben 58'le hamile kaldım 78 le doğuma girdim
65 e kadar kendim düştüm, sonra takıldı.
3 aydır diyetisyene gidiyorum, yağ oranım normalin de altına düştü şuanda 57 küsür olmalıyım, yarın ölçüm günüm...
Birebir diyetisyen listesine uyamıyorum canım çikolata mı istedi 2-3 kare alıyorum.
Canım meyve mi istedi küçük porsiyon alıyorum vs vs

Ya bende ki bu duygusal açlık mı ne halt ya. Gerçekten tokken bile yiyorum. Sonra pişman oluyorum. Verdiğim kiloları aldım yani kesin. Her akşam diyorum yarından itibaren dikkat etcem yok yani mutlaka bişeyler yiyorum abartarak. Pis boğaz da olabilirim 😂
Bende aynı böyleyim yaa böyle idim diyeyim tada sen diyetisyen eşliğinde kaç kg verdin canım?

X