Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merak ederek okuma hevesiyle aldığım bi kısmını okuduğum kitaplarımı düzenleyince üzüldüm okuyamadığıma
Kapaklı kitaplık istiyorum kendime okumak istiyorum hepsini

Eklentiler

• 20240606_151946.jpg
    123,8 KB · Görüntüleme: 42
Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun hayal
Sağol sweet
Hayalkuran geçmiş olsun hayalcim migren mi var sende de midene vurmuş bişeye mi sıkıldın rüzgar mı aldın?
Sağol bonus Bilmiyorum ki migren mi başka bir şey mi ?
Rüzgarda almadım hap aldım geçti çok şükür
Canım çok geçmiş olsun benim de başım geçmiyor bugün
Kahvaltı yapmadım diye düşündüm ama yaptım yine geçmedi
Diyet mi vurdu bizi
Daha bugün gittim diyetisyene gönül ama memnun kalmadım kızdan devam etmiycem sanırım

Çıksın müziklerle iyi bisi yapıyorum saniyor o şu an
Toplamak için mi etmişler içine. Benimkilerde çok bunalttı yaz zor geçecek gibi 20 dk oyun oynamaya gittiler dayanamadım

Çıksın müziklerle iyi bisi yapıyorum saniyor o şu an
Toplamak için mi etmişler içine. Benimkilerde çok bunalttı yaz zor geçecek gibi 20 dk oyun oynamaya gittiler dayanamadım
Ya her yer kağıt geri dönüşüm için ayrı çöp için ayrı çıkardım.

Küçük küçük notlar yazılar resimler katlamış sokmuşlar her yere. Çekmece boşalttıkça çıktı zor sakinledim.
Çocuklar tabi özgür olsun mutlu olsunlar da bu kadarı fazla ya bi eşşek var tabi toplayacak

Yani pekte özgürlük olmuyor o ya biz fazla koşulsuz seviyoruz başka kullanıyorlar çocuklar. kendi dagittiklarina birde ödül istiyorlar mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…