Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi akşamlar, benim kızımda bekarken çok ağrılı adet oluyodu, her ay acildeydik, ağrı kesiciler bile pek fayda etmiyordu ve kıllanma yapmaya başlamıştı, ben ibrahim saraçoğlu'nun adet için olan kürlerini araştırdım hayıt tohumu çayını tavsiye ediyodu adete bir hafta kala hergün içiyosun bizde aldık denedik bi kaç ay sonra gerçekten ağrısı yok denecek kadar azaldı üşütmediği sürece, evlenmeden önce yine bi ara ağrıları başladı meğerse kist varmış, doğum kontrol hapı verdi, düzeldi. Evlenınce bıraktı hapı hemende hamile kaldı sezeryanla doğum yaptı, ama çok şükür şuan ağrısı olmuyo
Teşekkür ederim yazdığınız için banada doğum kontrol hapı verildi ama cokk yan etki yaptım yani sözde bitkisel ve en hafif olanıydı ama beni pert etti devam edemedim bu bitki çayını denyecegim dediğim gibi rahatsz edici bı bel agrisi kizinizida geçmiş olsun çeken bilir o sanciyi 😐

Arkadaşlar ben evlenmeden önce her hastalikta çok sidetli ağrılar yaşardım çok kez doktora gttim zaten her oluşumda acildeydim arada kist olusyordu oda ayrı bir ağrı ama sidetli regl agriis yaşardım evlendim ilk bebeğim oldu sancım değişmedi sezeryan oldum ilk sezeryandan iki yil sonra kaza ile tekrar gebe kaldım 4.ayda kalp atışı durduğu için doktorunda yonlendirmesiyle 6 saatte yakın Sunni sancı ile düşük yaptım cokk zordu heleki normal doğumu yaşamayan ben için ama sonrasinda gerçekten o adet agrilarim sidettli sancilarim yok oldu ama nasıl tarif etsem bacaklarim yanıyor ve belimde değişik bir ağrı var hastaykn yani mesela şu an boyle sürekli kramp gbi can yakmıyor ama geçmiyor sezeryan için yapılan spinal anestezi ignesinden olablrmi sezeryan olanlar yazablrmi
Bende oldum da sezeryan öyle bir durum yaşamadım

Bende oldum da sezeryan öyle bir durum yaşamadım
Benim sezeryan sonrası en çok yakindigim durum o bele yapilan iğnenin ağrısı yapılirken asla his bile etmiyorum ama uyusuluk geçince belim çok kötü o yeri resmen kaç ay boyunca belimi yastığa dayiyamiyorum ağrıyor ozelilkle o bölge yani kısaca sezeryan ağrısı filan aklıma gelmiyor iğne ağrısına odaklanyrm o yüzden acaba bu reglyken ki bel ağrım da o iğneden mi diye düşündüm

Teşekkür ederim yazdığınız için banada doğum kontrol hapı verildi ama cokk yan etki yaptım yani sözde bitkisel ve en hafif olanıydı ama beni pert etti devam edemedim bu bitki çayını denyecegim dediğim gibi rahatsz edici bı bel agrisi kizinizida geçmiş olsun çeken bilir o sanciyi 😐
Sağol canım evet çok kötü olmuş babası hastaneye zor yetiştirmiş ben işteydim, çayı mutlaka dene ben çok kişiye tavsiye ettim. Tadı pek güzel deil ama bal ve limonla içiliyo sanada çok geçmiş olsun, inşallah sanada fayda eder, adete bir hafta kala başlarsın

Benim sezeryan sonrası en çok yakindigim durum o bele yapilan iğnenin ağrısı yapılirken asla his bile etmiyorum ama uyusuluk geçince belim çok kötü o yeri resmen kaç ay boyunca belimi yastığa dayiyamiyorum ağrıyor ozelilkle o bölge yani kısaca sezeryan ağrısı filan aklıma gelmiyor iğne ağrısına odaklanyrm o yüzden acaba bu reglyken ki bel ağrım da o iğneden mi diye düşündüm
Belki olabilir de. Benim bi akrabam da sezeryan sonrası bel ağrısı kaldı demişti. Bende de çok zorlarsam işte zor doğruluyorum falan

Neden küstüğünü hatırla😆 ben bu aralar fazla tolerans gösterdim ve hadlerini aşmaya başladılar dur demem lazım uykudan önce küsmeyeydim iyidi😬
Çok dolunca sinir patlaması yaşıyorum
Fazla taviz sorumsuzluk yapıyor valla yardım almayı düşünüyorum bu zamane çocukların ruhundan anlamak zor biri bana anlatsın 😏

X