Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️

bca167afb46902ab3d3e667d842a08b4.jpg

Gratis haberlerine üzüldüm insan olarak.

Ben de gittim sabah okuldan çok yakın zaten hep yazdım biliyosunuz ne arbede ne başka bişey olmadı kasayı beklerken sohbet etti herkes ürün tavsiyeleri vs.

Kavga eden insanlıktan çıkana bişey demiyorum ama giden insanları da körü körüne eleştirmek ne kadar doğru daha uyguna almak ne zamandır suç olmuş ayıp olmuş?

Her kuyruğa bir video çekip bakın şunların haline denmiş asıl bu ayıp bence insan gibi bekliyor herkes sırasını arkadan çekip bi de yayınlamışlar bu mu espiri malzemesi?

İndirimi daha düzenli şekilde yapsaydı firma bu kadar sorun olmazdı büyük çirkinlik oldu.
gratis boykot ürünü deilmi benmi yanlış biliyorum

evet mağaza olduğunu biliyorumda geçen bi yerde okumuştum onun sattığı ürünlerin çoğu israil malı diye

Yerli ürün de var baya hepsi değil ama yerli 2 taneyse o markalar 5 tane sarmış gibi etrafı.

Yemek için atıştırmak için de bi yere gidilse marka soruyoruz su soda hepsi boykot ürünlerini almıyoruz ama satıyorlar sonuçta isteniyor diye

Okula gitmiyoruz bugün büyük kızım da geziye gitti sağ salim dönsün bütün yavrular inş 🤲🏻

Sabah keyfi yapıyorum özlemişim ❤️

Sağlık ocağına gidicem dün gitmemişim gibi 🤦🏻‍♀️ biraz boynum ağrıyor inş tutulmaz.

Masaya ellerimi koyup başımu üstüne koydum kitaba baktım biraz boynum pert oldu hemen 🙋🏻‍♀️

Yerli ürün de var baya hepsi değil ama yerli 2 taneyse o markalar 5 tane sarmış gibi etrafı.

Yemek için atıştırmak için de bi yere gidilse marka soruyoruz su soda hepsi boykot ürünlerini almıyoruz ama satıyorlar sonuçta isteniyor diye
aynen sarmış her tarafı pazar günü oturduğumuz yerde küçük bi market var bakkal gibi tanıdık oraya gittim alışveriş için bingo var sadece çamaşır için zaten renklilere onu alıyodum öncedende şimdi beyazlarada kullanıyorum. doa diye bi yerli ürün var çamaşır suyu,yeryüzey ve yumuşatıcı ondan alıyorum gayette güzel artık bişe alırken korkuyorum ya bilmeden alırsam diye :KK43:

Okula gitmiyoruz bugün büyük kızım da geziye gitti sağ salim dönsün bütün yavrular inş 🤲🏻

Sabah keyfi yapıyorum özlemişim ❤️

Sağlık ocağına gidicem dün gitmemişim gibi 🤦🏻‍♀️ biraz boynum ağrıyor inş tutulmaz.

Masaya ellerimi koyup başımu üstüne koydum kitaba baktım biraz boynum pert oldu hemen 🙋🏻‍♀️
Geçmiş olsun canım 🙁

X