Düzenli Evimiz & Hayatımız

Halıyı parlatıcı ve arap sabununu karıştırıp silmiştim çıkmamış 🙁 çok şükür halımın kahverengi kısmına denk gelmiş de çok belli olmuyor.
Başka bi fikri olan varsa onu da deneyebilirim .
Çay içinde oldukça çıkmaz.
Basit mantıkla üstten su döküp alttan çıkmasını beklemiştim altına havlular koyarak

Kendime fincan aldım 😍

Eklentiler

• IMG_7972.jpeg
    IMG_7972.jpeg
    109,7 KB · Görüntüleme: 30
Aminnnn🤲🏻 doğum günleri kutlu olsun yavrularının pinhanım sağlıklı sıhhatli yaşlar, yaşayasınlar 💞 💞

sağlıklı uzun ömürleri olsun canım :nazar: :KK49:

Sağlıkla huzurla geçen nice seneleri olsun 🤲
Doğum günleri kutlu olsun 💐

Doğum günüleri kutlu olsun prenseslerin. Nice sağlıklı mutlu huzurlu yılları olsun inşallah ❤️ 🥰

Nice sağlıklı mutlu hayırlı yaşlara canım 💐

Sağlıklı mutlu uzun ömürleri olsun inşallah 🙏🏼 😍😍

Hayırlı yaşları olsun inşAllah canım Allahım karşılarına hep iyi insanlar çıkarsın 🥰❤️

Pinhan Pinhan iyi ki doğmuş yavrular.🥳 Güzel hayırlı uzun bereketli ömürleri olsun inşallah

Teşekkürler canım kızlar💐🌺
Allah bütün evlatlarımızı korusun mutlu mesut özgür sağlıklı başarılı ahlaklı hayırlı insanlar olsunlar inşallah.

Üstümden tır geçmiş gibi hissediyorum.
Sizlere hayırlı geceler.
Mutfağım toplu.
Dinlenmek istiyorum.
Sevgiler ❤️❤️❤️

Fincanın aklıma "Hayat kısa, kuşlar uçuyor" dizesini düşürdü ☺️

Güle güle güzel günlerde kullan inşallah ❤️
Bugün,depremden sonra kendime hiç özel bir şey almadığımı fark ettim hep günlük genel ihtiyaçlarımı almışım bu fincanları görünce bugün kendimi şimartmak istedim 🤗

Halıyı parlatıcı ve arap sabununu karıştırıp silmiştim çıkmamış 🙁 çok şükür halımın kahverengi kısmına denk gelmiş de çok belli olmuyor.
Başka bi fikri olan varsa onu da deneyebilirim .
Bana halı yıkamacı çay döküldüğü zaman silmeyin daha çok altına geçiyor demişti sadece kağıt havlu koy iyicene çeksin altına geçmesin dedi

iyi akşamlar ❤️ bugün naptım sıcaktan ayılıp bayıldım bolca.

2 Odayı robot geri her yeri ben süpürdüm
Toz aldım
Çamaşır katladım
Makarna yapıyordum onu salataya çevirdim.
Gerisini hatırlamıyorum mutfak duruyor sıcak çocuklar az yürümek istiyor biraz çıkarıcam onları gelirim inş

Yazmışım ve öyle kalmış mesaj yürüdük geldik çok uyku bastı mutfağı toplayamadım yattım

X