Düzenli Evimiz & Hayatımız

Salataya şey etsen

Ekmeğin üzerine sürüp kullandım ben loram

Ben yağ formunu kullanamıyordum. Dvit tabletleri de var devletin karşıladığı, onlardan alabilirsin. Yada tek seferlik ampuller var, dozajı baya fazla kırıp ekmeğe dök bir kere de ye ben senede 2 defa yapıyorum dvit baya yükseldi.
Bunu yapmanın sebebi, ben hiçbir şeyi düzenli kullanamıyorum 😂 tek seferde çözüm
Bir ekmeğe deneyeyim salata da tadarrım diye korkuyorum 🤣
daha olmazsa ampulu söyleyeyim çok çok düşük çıktı. 3 damlaydi 10 a çıkardık baya iç bulandırıcı

Bir ekmeğe deneyeyim salata da tadarrım diye korkuyorum 🤣
daha olmazsa ampulu söyleyeyim çok çok düşük çıktı. 3 damlaydi 10 a çıkardık baya iç bulandırıcı
Tadı yok ki lora nasıl için bulanıyor ki ? Çorbaya damlatabilirsin ben her şeyle içiyorum gerçi boş suya bile damlatıp içerim 😁

Günaydın, hayırlı sabahlar 💐
Haftanın ilk günü, yine böyle bir pazartesiydi 10 yıl önce ikizlerimi doğurduğum gün❤️
Bugun yavruların doğum günü, aylardır şafak sayarak beklenen o gün 🙃
Umarım beklentilerini karşılayabildiğimiz bir gün yaşarlar.

Dünya üzerinde her çocuğun bunu yaşamasını dilerim Allahtan 🤲🏼

Yoğun bir gün olacak.
Gazam mübarek olsun
Herkesin işi gücü rast gelsin inşallah 🌺
Hayırlı yaşları olsun inşAllah canım Allahım karşılarına hep iyi insanlar çıkarsın 🥰❤️

Tüm hastalara geçmiş olsun rabim acil şifalar versin inşallah ben bu günde evde değildm sabah 9 da kalktım kahvaltı yaptık hızlıca bulaşıklari makineye attım doluydu calstrdm bı posta çamaşır calstrtdm yatakalri toplayıp hazırlanıp çıktım evden az önce geldim bebeği uyutmaya calsyrm havada aşırı sıcakti namaz kılacam akşama bir kizartma yapacam çamaşır asacam bualsik boşalacak bakalım bunlari yapablrsem ne ala

X