Düzenli Evimiz & Hayatımız

aynen sarmış her tarafı pazar günü oturduğumuz yerde küçük bi market var bakkal gibi tanıdık oraya gittim alışveriş için bingo var sadece çamaşır için zaten renklilere onu alıyodum öncedende şimdi beyazlarada kullanıyorum. doa diye bi yerli ürün var çamaşır suyu,yeryüzey ve yumuşatıcı ondan alıyorum gayette güzel artık bişe alırken korkuyorum ya bilmeden alırsam diye :KK43:

Çocuklar bakıyor almıyorlar öğrendiler iyice en çok onlara seviniyorum.

Benim zaten meşhur kahve zinciriyle bi işim yoktu abartılan hiç bir şeyi sevmiyorum.
Sürekli gidenlerden olup sırf bu dava için bırakanlara da çok saygı duyuyorum

Furuğ aklıma gelince kitabı karıştırıp şiir okudum biraz boynumu bu tuttu işte ❤️

Eklentiler

• 20240604_084837.jpg
    20240604_084837.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 22
Şiir okumana muhteşem boynunun tutmasına üzgün 😔 sıcak havlu veya sıcak su torbası koysan biraz açar mı
Tam tutulma olmadı az masaya yaslandım ya kalkınca ağrı hissettim boyun sıkıntılı olunca zorladı tabi. Olmadı koyarım dediğin gibi.

Senin alanın neydi gölge bi edebiyat hatırlıyorum ama doğru mu?

Efserim fincanların hayırlı olsun güzel günlerde kullan inşallah onlar eskisin sen eskime ❤️
Kuşlardan yola çıkarak ben de bir şiir cümlesi bırakayım Furuğ'dan

"Kuş ölür, sen uçuşu hatırla..." Efser Efser
şu fincanları ben niye göremedim kaç sayfa geriye baktım :işsiz:

Tam tutulma olmadı az masaya yaslandım ya kalkınca ağrı hissettim boyun sıkıntılı olunca zorladı tabi. Olmadı koyarım dediğin gibi.

Senin alanın neydi gölge bi edebiyat hatırlıyorum ama doğru mu?
Doğru bonusum Türk dili ve edebiyatı

Doğru bonusum Türk dili ve edebiyatı

Çok fazla sempati beslediğim bir alan çok da gereksiz yorum duyduğum.

Edebiyatın e sini anlamayacak insanlar edebiyat okuyanlara boşa okumuş gözüyle bakıyorlar. Tıpkı psikoloji okuyanlara delilerle mi uğraşıcaksın dendiği gibi.

İnşallah güzel bir sonuçla çıkarsın sınavdan emeklerinin karşılığını alırsın kat kat 🤲🏻

Çok fazla sempati beslediğim bir alan çok da gereksiz yorum duyduğum.

Edebiyatın e sini anlamayacak insanlar edebiyat okuyanlara boşa okumuş gözüyle bakıyorlar. Tıpkı psikoloji okuyanlara delilerle mi uğraşıcaksın dendiği gibi.

İnşallah güzel bir sonuçla çıkarsın sınavdan emeklerinin karşılığını alırsın kat kat 🤲🏻
Malesef sistem sayesinde eski değeri kalmadı bonusum. Ben üniversiteye girerken sıralamaları iyiydi ama son yıllarda epey gerilemiş. Bir de açık öğretimde de var ve kolay giriliyor öyle olunca dışarda elini sallasan edebiyatçıya çarpabilirsin haliyle insanlar da öyle bir algı oluştu.

Amin Allah razı olsun dualarınızdan eksik etmeyin

Malesef sistem sayesinde eski değeri kalmadı bonusum. Ben üniversiteye girerken sıralamaları iyiydi ama son yıllarda epey gerilemiş. Bir de açık öğretimde de var ve kolay giriliyor öyle olunca dışarda elini sallasan edebiyatçıya çarpabilirsin haliyle insanlar da öyle bir algı oluştu.

Amin Allah razı olsun dualarınızdan eksik etmeyin

Valla hep aklımdasın ❤️

X