Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sorma canim hiç sorma ahir gitti zaman kaldi
Onlar kurtuldu biz kaybettik

Allah'a emanet ol belki tekrar gelirsin hep dualarımda olacaksın herşey gönlünce olsun inşallah

Rabbim yar ve yardımcın olsun kardeşim

Tenefüsüm çok duygulandım
Çıktığin yolda Allah yardimcin olsun.
Bizede dua et

Hakkını helal et teneffüs Allaha emanet ol

Yani canim mobilyanin yapisina baglı.her mobilya boya tutmuyor diye biliyorum. Sen yinede profesyonel birine danis.daha beter olmasin

Selam kizlar

Bnde bi hfta sonra gidicem kontrole bu hafta değil sonraki haft sonu kontrol zaman gerçekten geçmek bilmiyor bugün üşengeçliğim zirveyi yaşiyo sbah yataklari düzelttim ortaliği topladim çamaşir katladim çamaşir attim astim arkdaşlari kahve içmeye çağarayım dedim çağaracak gücü bulamadim uyuya kalmişim

Aleyküm selam Allah a emanet ol kardeşim

Allaha emanet ol canım

Allaha emanet ol teneffüs

Bugün çok karmaşık bi gün oldu. Ahsenin 2 yaş aşısı vardı bugün gitmeden salonu yapayım ordan anneme geçerim diye düşündüm. Salona başladım perdeleri attım camları sildim annem aradı. Rahatsızlanmış. Hemen hazırlanıp gittim. Ablam geldi işten hastaneye götürdü. Ben ahseni aldım sağlık ocağına aşıya. Ordan geldik uyuttum onu şimdi salonu temizliyorum bitmek üzere. Annemin de tansiyonu yüksek çıkmış. Tomografi çekmişler bişey çıkmamış. Devam ederse gel mr çekelim demiş doktor.

aleykum selam canım sende Allah a emanet ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…