Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün şiş indi daha rahat bastım elhamdülillah. Fazla yormadan dolanıyorum inşallah kendiliğinden geçer.
İnşallah canım Rabbim şifa versin yanlış hatırlamıyorsam bi alçıya mi alınmıştı senin ayağın acaba başkasını mı hatırlıyorum yoksa
Dedim acaba o ayağın mi tam iyilesmedi ?

İnşallah canım Rabbim şifa versin yanlış hatırlamıyorsam bi alçıya mi alınmıştı senin ayağın acaba başkasını mı hatırlıyorum yoksa
Dedim acaba o ayağın mi tam iyilesmedi ?
Evet o diğer ayağımdi. O olsa hala var etkisi dicem de durduk yere başka ayağım başladı işte.

Kızlar yoğurt mayalamıştım su gibi olmuş ilkkez böyle oldu napıyım ben bunu öneriniz var mı ?
Canım ısıya dayanıklı cam bir kaba koy ya da bir fırın kabına fırında fansız 50 derecede 1 saat beklet olur inşallah

Keşke sadece o kadar mola verebilsem abla oğlanla tam dersi oluyor molada ders çalışıyorum gibi bir şey
Neye çalışıyorsun canım kpss mi
Evet canım kpssye gircem inşallah ama hiç umudum yok

Keşke sadece o kadar mola verebilsem abla oğlanla tam dersi oluyor molada ders çalışıyorum gibi bir şey

Evet canım kpssye gircem inşallah ama hiç umudum yok
Oğlanın uyku saatinde çalışma bak o zaman canım zaman az kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…