Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün çok karmaşık bi gün oldu. Ahsenin 2 yaş aşısı vardı bugün gitmeden salonu yapayım ordan anneme geçerim diye düşündüm. Salona başladım perdeleri attım camları sildim annem aradı. Rahatsızlanmış. Hemen hazırlanıp gittim. Ablam geldi işten hastaneye götürdü. Ben ahseni aldım sağlık ocağına aşıya. Ordan geldik uyuttum onu şimdi salonu temizliyorum bitmek üzere. Annemin de tansiyonu yüksek çıkmış. Tomografi çekmişler bişey çıkmamış. Devam ederse gel mr çekelim demiş doktor
Çok geçmiş olsun annene sweetcim. Var mıydı tansiyon sıkıntısı? Bisey mi dokundu acaba

Selam kızlar
Herkes iyidir inşallah.
Misafirlerim dün akşam gitti.
Bugun çamaşır yatak yorgan yıkama, rutine dönme günü.
Fakat gücüm yok.
Hava kapalı.
İçim iyice kasvet doldu.
Dünden yemek var.
Yine de sırayla çalışıyor makineler, yıkıyor kurutuyorlar.
Bana da katlayıp kaldırmak düşer🙃

Kafam çok dolu.

Ben bugün erkenden yapicaklarimi yaptım eski kurs arkadaşlarıyla buluştuk. Kafamı dinledim baya. Yağmur yağdı çok acayip ıslandım yorulmuşum uzanınca farkettim. 🫠 yemek düşünüyorum hala fikrim gelmiyor
Yayla çorbası
Patates köftesi veya sebze yemeği
Mevsim salata
Aklıma gelenler loramm:kk77:

Çok geçmiş olsun annene sweetcim. Var mıydı tansiyon sıkıntısı? Bisey mi dokundu acaba
Teşekkür ederim lora. Tansiyonu yok normalde. Bişey de yememiş uyanınca olmuş. Mide bulantısı baş dönmesi. Arkasından elleri uyuşmuş. Orda dil altı vermişler serum takmışlar şimdi daha iyiyim diyor

Ben bugün erkenden yapicaklarimi yaptım eski kurs arkadaşlarıyla buluştuk. Kafamı dinledim baya. Yağmur yağdı çok acayip ıslandım yorulmuşum uzanınca farkettim. 🫠 yemek düşünüyorum hala fikrim gelmiyor
Patates salatası yapıyorum ben. Köfte vardı kötü olmasın diye onu kızartcam yanına da

Bugün çok karmaşık bi gün oldu. Ahsenin 2 yaş aşısı vardı bugün gitmeden salonu yapayım ordan anneme geçerim diye düşündüm. Salona başladım perdeleri attım camları sildim annem aradı. Rahatsızlanmış. Hemen hazırlanıp gittim. Ablam geldi işten hastaneye götürdü. Ben ahseni aldım sağlık ocağına aşıya. Ordan geldik uyuttum onu şimdi salonu temizliyorum bitmek üzere. Annemin de tansiyonu yüksek çıkmış. Tomografi çekmişler bişey çıkmamış. Devam ederse gel mr çekelim demiş doktor.
Geçmiş olsun sweet Allah beterinden korusun

Bugün çok karmaşık bi gün oldu. Ahsenin 2 yaş aşısı vardı bugün gitmeden salonu yapayım ordan anneme geçerim diye düşündüm. Salona başladım perdeleri attım camları sildim annem aradı. Rahatsızlanmış. Hemen hazırlanıp gittim. Ablam geldi işten hastaneye götürdü. Ben ahseni aldım sağlık ocağına aşıya. Ordan geldik uyuttum onu şimdi salonu temizliyorum bitmek üzere. Annemin de tansiyonu yüksek çıkmış. Tomografi çekmişler bişey çıkmamış. Devam ederse gel mr çekelim demiş doktor.
Çok geçmiş olsun swetimm 🌹

X