Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aleykümselam tubisimm bizde seni özledik Allah yar ve yardımcınız olsun maddi manevi tez vakitte ferahlığa ulaşın İnşaAllah
çok geçmiş olsun acil şifalar versin RABBİM

Diyetten spordan kilodan konuşulmuş
Ramazana 69 kiloyla girdim. Ayaklarım ve belim son iki haftadır ağrıyor. Yorgunluktandır diye kendimi avutturken bu sabah gerçekle yüzleştim Güncel kilom 72.6 olmuş

Önlem almazsam gidişat iyi değil az yiyen biriyim ama demek ki yeterli değil

Veeee hemen motive edip başlıyorum
Günlük dikkat edilmesi gerekenler

En az 1.5 lt su tüketimi
En az 30 dk spor
Abur cubura kısıtlama
3 beyaz dan uzaklasmaya çalışmak
Sabah Akşam işe yürüyerek gidip gelmek

Hadi bakalım ben mi yamanım yoksa gitmeyen kilolarım mı

kilo almak çok kolay penyezim ama boğaza dur demek sabretmek gerçekten çok zor, bende en azından kilomu korumaya çalışayım diyorum, ama akşamları çayı sade içemiyorum.

kilo almak çok kolay penyezim ama boğaza dur demek sabretmek gerçekten çok zor, bende en azından kilomu korumaya çalışayım diyorum, ama akşamları çayı sade içemiyorum.
Belli bir yaştan sonrada maalesef kilo vermek zorlaşıyor papatyamm bu aralar ne oldu anlamadım demek ki dikkat etmemişim.
Çayı sade içerim ben. Ona rağmen olan olmuş

Geçmiş olsun pare nesi var annenin
Kuzum ne oldu annene
parecim anneciğinede çok geçmiş olsun Allah şifalar versin
Geçmiş olsun parem neyi var annenin
Parişim noldu ya geçmiş olsun

Allah razı olsun kızlar ❤❤❤

Annemin bel ve ayaklarında şişmeler vardı ağrılar vardı geçen yazmıştım dr gittik bir haftadır yürümesi daha azaldı oturup kalkarken zorlanıyor

Bide her 15 20 güne iğne yapıyorlar dr ye dedim neden böyle hareket yapması gerekiyor diyor

Sanırım fizik tedavi olması şart yoksa annem evde haraket falan yapmayıp dahada kötü olucak

RABBİM herkese şifa versin anneme de duanızdan unutmayın canlar 🏵⚘

Son düzenleme:
RABBİM şiafasını versin inşallah kuzum

Uzun zamandır girmiyordun merak etmiştim daha öncede toparlamistin yine yaparsın
Sebebi belli en azından değerlerinin normale döndüğünde kendine gelirsin
Hayat telasesi sorunlar imtihanlar buraya gelemedim yazamadım hiç
Rabbim toparlasın İNŞALLAH
dua eder dua beklerim
Zor zamanlardan geçtim psikolojik ve manevi olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…