Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah kolaylık versin tubis daha da iyi toparlar insallah

Tamam inşaallah canım
Dua eder dua beklerim kime derdimi anlatmaya çalışsam duymazdan geliyor
Tamam gelsinler evin işini yapsinlar demiyorum ama en azından dinlenilmek istiyorum bazen
Hele ki şu dönemde dinlenilmek anlaşılmak zor. Beklenti artınca daha üzülüyoruz. Kendinle vakit gecirmen daha hayırlı oluyor bazen

Benim evde benim üzerimden geçiyor
Bende her gün supuruyorum ama işte halılar yıkamaya gitmesi lazım her yer karmaşık gibi sanki neyse duzleicez inşallah
Beyaz hali alırken ki aklımı seveyim köpekler gibi pişmanım
Evet kirli ama pişman değilim yine de seviyom
Yatak odam da ki safi beyaz buraya başka mi alsam diye düşündüm Bende bugün

12 yıl önce ben gdhddksk
7 yıl önce ben
Burada diyette olan var mı:)
Ben 1 seneyi aştı diyetteyim
Ama destek olsak birbirimize süper olur tabi
Kısa vadeli 1 gunluk falan çok var. Ama en istikrarli Gonulmeyvesi
Aaah ah ne bileyim o kadar emek veriyorum ama bi yerde azıcık bıraksam hemen geri alıyorum şuan birazını geri aldım bile ‍🌫

Öğleden sonra kalan bisküviler degerlensin diye mozaik pasta yapıp buzluga attım️ açılmış paketler degerlenmis oldu
Sonra köfte yogurdum pisirdim sandviç yaptım
Hazırlandık çıktık
Biraz temiz hava iyi geldi
uzun zaman sonra voleybol oynadım
Açık havada biraz resim yaptım 🖌
Gelince çay demledik
Yatmadan ders çalıştım 1 saat
Bugün de bitti elhamdülillah Rabbime sayısız şükürler olsun verdiği her bir nimete için

Eklentiler

• 20240516_183740.jpg
    206,9 KB · Görüntüleme: 18
Ya güzel oluyor aslindabeyaz hali. bide sen sık siliyorsun gideri vardır bence. Ben silemiyorum boynum aylarca düzelmiyor.

Gonulmeyvesi yaa 1 sene diyet için çok uzun
Bu arada mozaik pasta fikri iyiymiş ya bende yapayım açık bisküvileri
Hiç sorma yaa sıkılmadım değil ama devam etmek zorundayım vermem gereken 25 kg var 55 olmak istiyorum hayalim

Mozaik bende başka birinden görmüştüm ilk kez denedim baya iyi.olmus yedim maleaef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…