Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım ya Allahım Şafii ismiyle acil şifalar versin inşAllah

Rabbim Ya Şafi ismi celilesi hürmetine şifa versin

Allah şifa versin inşallah

Canım çok geçmiş olsun rabbim şu mübarek günde şifa versin dua ederim

Çok geçmiş olsun swetimm Rabbim tez vakitte kalıcı şifa versin aminnnnn

Allah sifa versin canım cok gecmis olsun

Çok çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin mübarek gün hürmetine

Allah şifasını versin inşallah ya

sweetgirlcandy Allah şifa versin canım, mübarek gecede dualarımız deden için de olsun

sweetgirlcandy Allah şifa versin amcaya ciğerlerinden öyle oluyor yürüyememe oksijen yeterli olmadığından.
Hastanede mi şu an?
Çok sağolun kızlar Allah razı olsun.

Oksijen çok iyi çıkıyor bonus. 90-100 lerde. Bende demiştim vücut oksijensiz kalıyor ondandır diye ablam aksine iyi çıktı hep dedi. Doktor tanıdığı var. Normal amca gribal enfeksiyon geçiriyorsun halsizlik olur diyor ama o böyle bir şey yaşamadım hiç dio. Hayır evde bişey yapmıyorlar ki hava vermişler serum takmışlar. Antibiyotik iğne verdiler. Durup durup ağlıyor nefesi daralıyor. Diyor ki bi 90 sene daha mı yaşayacam Allahın takdiri. Ama korkuyor belli ki. Sakın üzülmeyin ağlamayın diyor sürekli. Felç olcam diye de korkuyor.

Ay kıyamam ya covid ya da zatüre falan mı ya

Ah canım ya korkmuş demek. Allah ferahlık versin gribal biseyse normal onda da oluyor nefessizmis gibi kalmak.

Ay kıyamam ya covid ya da zatüre falan mı ya
Covid değil sanırım geçen yine gitmişti o zaman yapıldı. Zatürre falan da denilmedi. 1 haftadır öksürüyor ama kesilmişti öksürüğü. Bi anda tıkandı nefes alamamış 3 gün önce falan. Acile gittiler geldiler işte. Bugün sabah daha da ağırlaşmış. Her şeyi normal çıkıyor. Sadece ciğerler dolu deniliyor. Hava falan hastanede verilmiş evde verin dememişler. Hastalık nedir bilmezdi başım bile ağrımazdı diyor. Son 2 senede bir sürü ameliyat oldu. Diz, beyin, fıtık. Hep arka arkaya. Kendine yediremiyor da hastalık olunca

Şifa niyetine okuyun bir de sweet inanıyorsa zaten rahatlar okununca

Ah canım ya korkmuş demek. Allah ferahlık versin gribal biseyse normal onda da oluyor nefessizmis gibi kalmak.
Evet yaa herkes varken bişey demiyordu. Yalnız kaldık hakkını helal et deyip ağlamaya başladı. Benim helal olsun dedi. Gözüm arkada kalmaz evlendin çoluk çocuğun var. Erkek gibisin kimseye boyun da eğmezsin falan dedi. Ben ölcem biliyorum diyo ciğerlerinde boşluk kalmamış ki zor nefes alıyor yürürken falan

Saturasyon nasıl 90-100 peki Allah Allah

Kız olsun sen at gözümüz gönlümüz açılıyor zaten burada yemek bölümleri de var
Ay evet doğru canım iyi o zaman rahat okurum bundan sonra
Kıızzz instagramda neler izliyorum ah bir bilsen bunda ne var yinede helal olsun
Ay benimde karşıma çıkıyor
yiyenler güzel olmuş dediler
Masa örtünü sevsinler

Bu arada hakkım helaldir, no problem, at, herkes herşeyi atsın, gözümüz gönlümüz açılsın, gözümüz doyar belki yemeyiz
Teşekkür ederimm

Öyle bonus. Allahım hayırlısını versin inşallah
Canım çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin..
Yaşlı insanların yeri bende hep ayrı.. dedelerim de öyleydi..
Onlar konuşsun ben dinleyeyim.. ezbere bildiğim hikayeleri de dinleyeyim...dizlerinin dibi huzur, elleri, gözleri, yaşamları çok derin, çok emek....

Misafirlerim gitti oğlumu yeni uyuttum
Bu geceyi güzel geçirmek istiyorum inşallah zikirlerimi çekip duamı edicem birazdan Rabbim fırsat versin

Yemekler de iyidi orta halliydı tavuk o kadar sosa baharata ve yağa rağmen biraz kuru ve sası olmuştu bir dahakine sütle denicem inşallah yine de yiyenler beğendikleri söylediler elhamdülillah cok sukur her nimete Allahim

Menum şöyle idi
Mercimek çorbası
Fırında tavuk şiş
Fırında küp baharatlı patates
Pirinç pilavı
Ortaya salata
Patatesli börek
Lahana sarması
İçecek

Çay yani tart kalibinda çikolatalı meyveli kek

Fikir olması açısından yazdım bazen benim aklıma bisey gelmediği oluyor
Herkese hayırlı geceler

Oyy canımmm geçmiş olsunnn sivitimmmm
Göğüs hastalıklarına bakan doktor ne diye göndermiş böyle doluysa
Sırtına masaj yapın kuzumm aslında ödem balgam çözücü ilaç kullansaydı iyi olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…