Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin..🤲🏻🤲🏻
Yaşlı insanların yeri bende hep ayrı.. dedelerim de öyleydi..
Onlar konuşsun ben dinleyeyim.. ezbere bildiğim hikayeleri de dinleyeyim...dizlerinin dibi huzur, elleri, gözleri, yaşamları çok derin, çok emek....
Çok sağol gönül. Yeri bende ayrı hepimizde ayrı
Oyy canımmm geçmiş olsunnn sivitimmmm☹️☹️
Göğüs hastalıklarına bakan doktor ne diye göndermiş böyle doluysa
Sırtına masaj yapın kuzumm aslında ödem balgam çözücü ilaç kullansaydı iyi olurdu☹️
Sağolasın tinnoşum. Bende anlamadım. Ventolin cortair vermişler hastanede. Eve vermemişler bile. Bi antibiyotik iğne yazmışlar. Bende kozalak macunu sipariş etmiştim yarın gelcek onu götürcem bakalım. Masajı da yaparız inşallah yaptırırsa

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi canım MssPARE MssPARE nin Kadir gecesi topiğine bildirim yapmadın :KK43: duaları okuyup, listedeki herkese bağışlayıp ve kadir gecesi duasını okudun mu
Evet abla okudum bir hafta önce surelerimi okumuştum zaten diğerlerini de okudum
Ama bildirimler arasına kaynamış oraya yazacağımı bilmiyordum etiketi görmedim:KK43:
Sonra da uyuyakalmışım zaten

Screenshot_20240406_111118_Chrome.jpg
gece oturduğum yerde uyumuş kalmışım. Hala böyle hissediyorum boynum kimildamiyorgdhddjsksk

Biraz uyudum uyandım iyi geldi ama bugün kafamı kaldıramıyorum hayat enerjim yok resmen
Öğlen yemeği yedirdim oğluma
Oyun oynadık biraz
Ama evde canı sıkılıyor baya birazdan parka çıkarırım belki
Her yer duruyor
Dün mutfağı temizlemistim ama çay bulasikalri var
Diğer yerleri de hiç ellemedim
Şuan da sandalyesini çekti lavabonun önüne aşırı hamarat oğlum :KK51: :KK57::KK55:

X